Wygraj premierowy komiks „Wiedźmin – Córka płomienia”!

Wraz z wydawnictwem Egmont zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do zgarnięcia jest najnowszy komiks, opowiadający o przygodach srebrnowłosego Wiedźmina.

 

Aby wygrać nagrodę, musicie wysłać maila na adres: archer@valkea.com i zawrzeć w nim odpowiedź na pytanie: W którym roku powstało wydawnictwo Egmont?

 

Wśród prawidłowych odpowiedzi wyłonimy dwie osoby, które wygrają komiksy. Zabawa trwa do 15 sierpnia.

O komiksie:

Geralt zostaje poproszony przez starego znajomego o wyjaśnienie sekretu jego córki, która potajemnie spotyka się z nieznanym mężczyzną. Gdy wiedźmin przybywa do zamku, zaskoczony odkrywa, że w sprawę zamieszany jest Jaskier. Bard wszedł w posiadanie latającego kufra pokrytego tajemniczymi runami. Za jego pomocą obaj bohaterowie zostają przeniesieni do odległej krainy, gdzie zostają zmuszeni do przyjęcia nowego zlecenia. Trwa tam bowiem polowanie na groźnego zabójcę, znanego jako… Geralt z Rivii. Czy uda im się wybrnąć z tej niezbyt komfortowej sytuacji? Kto uknuł tę skomplikowaną intrygę? Czy komuś zależy na tym, żeby pozbyć się białowłosego wiedźmina?  Czwarty tom przygód Geralta przygotował duet polskich twórczyń: autorką scenariusza jest Aleksandra Motyka, a komiks zilustrowała Marianna Strychowska. 

 

-->