Włącz tryb domówki w weekendowe spotkania

Kto by pomyślał, że weekendowe spotkania mogą być tym za czym kiedyś zatęsknimy? Wszyscy spodziewali się prędzej ataku z kosmosu niż tego, że nie będzie można w piątek wieczorem wyjść z domu na imprezę! Pandemia zmieniła nie tylko sposób, w jaki żyjemy, ale też dobitnie pokazała, jak istotnym elementem naszego życia są chwile spędzane ze znajomymi, wspólne przeżycia i cała kultura imprezowo-klubowa.

Tryb imprezowy, na który przełączaliśmy się automatycznie w każdy weekend, zamarł. Wraz z jego zawieszeniem przenieśliśmy się, niczym bohaterowie filmów science-fiction, do wirtualnej rzeczywistości. Ile można jednak oglądać seriale i scrollować media społecznościowe? Tak długo aż pojawi się alternatywa i będzie można włączyć kompletnie nieznany wcześniej Tryb Domówki!

Tryb Domówki to wirtualna gra marki Wyborowa, która jest propozycją, jakiej chyba nie widzieliśmy jeszcze nigdy. Wyobraźcie sobie to, co kochacie najbardziej: przyjaciele, zabawa, granie w gry, a w tle muzyka ulubionych artystów. Brzmi jak to, czego tak bardzo Wam ostatnio brakowało? Na szczęście wszystko to możecie włączyć w prosty sposób – zarówno na żywo, jak i w wirtualnym świecie. Gra od Wyborowej zachwyci nie tylko wielbicieli nowinek technologicznych i fanów wirtualnej rozrywki. Pokochają ją wszyscy, dla których największą nagrodą za stresy całego tygodnia jest wspólny czas z przyjaciółmi.

Jak włączyć Tryb Domówki? To proste! Tryb Domówki to „planszówka”, która w prawdziwym duchu zero waste, jest opakowaniem Wyborowej! Grać może w nią od 3 graczy, a rozgrywka może przybrać aż cztery różne tryby (zwane też domówkami), a każdą z nich odwiedzić możecie w dwóch różnych rzeczywistościach. Cztery imprezy w jedną noc? W Trybie Domówki dzieje się o wiele więcej.  

Na Tryb Domówki możecie przełączyć się ze swoimi znajomymi zawsze wtedy, kiedy macie ochotę na spotkanie i niebanalną zabawę. Niezależnie od tego czy jesteście u znajomych, czy organizujecie imprezę u siebie w domu, czy spotykacie się z przyjaciółmi w internecie, Tryb Domówki może być z Wami. Jest to zabawa, która łączy w sobie klasyczną grę towarzyską z rozwiązaniami VR. W tym drugim wirtualnym świecie Waszym przewodnikiem oraz swoistym mistrzem gry i narratorem będzie Wojtek Sokół. Jak zaprosić Sokoła na imprezę? My mamy do niego namiary (w końcu został Mistrzem na jednej z edycji naszej nagrody Nocne Marki), ale Wy zrobicie to po prostu skanując kod QR. Na początku Wojtek wytłumaczy Wam zasady gry swoim słynnym, niskim głosem. Grę pokochają dzięki temu wszyscy fani nowinek technicznych. Sprawdziliśmy na koledze, który nie może żyć bez nowoczesnych technologii i komputera – to właśnie on namawiał do kolejnych rund rozgrywki.

Zasady są proste. Zabawę oczywiście zaczyna gospodarz domówki. W trakcie gry będziecie odpowiadać na pytania i wykonywać zadania. Prawidłowa odpowiedź oznacza przesunięcie pionka po planszy. Wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do końca.

Domówka bez muzyki? Nie! Dlatego w grze odwiedzić możecie cztery pokoje, które zainspirowały kultowe klipy Sokoła czyli „W aucie”, „Mogę wszystko”, „Myśl pozytywnie” i „Sen”. W każdym z nich czekają na Was nowe wyzwania i przygody. Nad przebiegiem rozgrywki cały czas czuwać będzie Sokół, a o zabawę zadba Wyborowa. My przełączyliśmy się na Tryb Domówki i szczerze mówiąc odpalamy go przy każdej możliwej okazji. Spróbujcie sami!

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->