Otwórz się w lesie- Kolonie dla dorosłych!

Kolonie dla dorosłych powracają! Pierwszy zjazd miał miejsce dwa lata temu.
W tym roku można przenieść się do urokliwej i relaksującej scenerii Stanicy Harcerskiej Polewicz. 55 km od Warszawy- nad rzeką Wilgą.

Nie macie pomysłu na wakacje? Co powiecie o wypoczynku w lesie, wspólnym filozofowaniu i dywagowaniu o relacjach z innymi ludźmi, naturą i z samym sobą.

Jeśli jesteś w trakcie życiowych zmian, w kieszeni nosisz pytanie Jak żyć na tym świecie? Albo po prostu poszukujesz chwili na refleksję i odpoczynek – zabierz swoje wewnętrzne dziecko i przyjedź do nas! – mówi Diana Gaik, jedna z organizatorek ze Stowarzyszenia Dziki Bez.

Nocować można niczym w harcerskim obozie – w drewnianych domkach lub pod namiotem. Organizatorzy zapewniają dietę roślinną. Program oferuje wiele atrakcji, jest także przestrzeń do bycia w samotności. Pobyt zaplanowany jest na cztery dni. Od 19 do 22 sierpnia 2021 roku. Jeśli chcecie przyjechać, ale Wasze fundusze są ograniczone to można pomóc i nic nie płacić. Wystarczy wypełnić formularz. Dostępny w wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/512128759972620

Dbamy o swoją ciekawość. Chętnie szukamy dziury w całym i rozmyślamy o fundamentalnych sprawach. Nawadniamy się z różnych źródełek: filozofii, psychologii, literatury. Trochę się potykamy. Przypominamy sobie, że nie musimy być doskonali. Wyciszamy szumy w swoich głowach. Wspólnie kontemplujemy samotność. Tulimy swoje zmartwienia. Minimalizujemy scrollowanie ekranów. Myślimy ciałem i słuchamy muzyki z sosnami. Pozwalamy sobie na robienie niepotrzebnych rzeczy – deklarują organizatorzy.

Szczegółowe informacje znajdziecie:

http://fma.waw.pl/kolonie-dla-doroslych-2021/

 

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->