Elektrownia Powiśle – miejsce z charakterem

Za ponad stuletnimi murami Elektrowni Powiśle, przeszłość przeplata się z przyszłością. W maju minie rok, od kiedy pisaliśmy o otwarciu Elektrowni. Z tej okazji przyglądamy się jej bliżej.

Miejsce z charakterem

Rzeczy tworzone z pasją oraz lokalne rzemiosło zachęcają osoby ceniące unikatowy design do odwiedzin Elektrowni Powiśle. W miejscu, które zachwyca architekturą można znaleźć inspirację.
Podczas trwającej ponad 12 lat rewitalizacji architekci oraz historycy pracowali z konserwatorem zabytków. Przywrócili miejscu jego dawny blask, nie zatracając niepowtarzalnego charakteru. Zrewitalizowana przestrzeń została podzielona na trzy strefy: Mody, Beauty Hall oraz Food Hall.

Z dala od tłumów, spacerując po Elektrowni możemy znaleźć nietypowe marki. Dużą zaletą jest różnorodność butików, których nie spotkamy nigdzie indziej. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Fani streetyle’u mogą zrobić zakupy w szwedzkim Weekday. Jedyny w Polsce butik Urban Outfitters inspiruje wyjątkową selekcją ubrań, książek, albumów oraz elementów wyposażenia wnętrz. Osoby ceniące ręczną robotę znajdą buty marki Gentiluomo Milano lub Balagan. Flagowy butik American Vintage zachęca do zakupów naturalnych, przyjaznych ciału materiałów. Perfumeria GaliLu to prawdziwa uczta dla zmysłów. Kosmetyki, które zachwycają nie tylko swoją estetyką. Znajdziecie tam unikatowe zapachy, produkty do pielęgnacji twarzy i ciała oraz akcesoria domowe. Wnętrza perfumerii są jedne z najpiękniejszych w Elektrowni.

Zlokalizowana w sercu Warszawy Elektrownia Powiśle zdecydowanie zachęca do odwiedzin.

 
Zdjęcia: Materiały prasowe

-->