Zobaczcie zwiastun nowego filmu Allena – Irrational Man

Co roku Woody Allen serwuje nam nowy, choć jak twierdzą złośliwi, wciąż ten sam film. Zmieniają się tylko aktorzy i miejsca, ale też nie zawsze. W jednym z wywiadów reżyser przyznał, że robienie filmów jest dla niego rodzajem terapii. Niektórzy widzowie oglądają je już tylko przez sentyment, inni są zwolennikami wyłącznie jego starszych produkcji. Ja osobiście z łezką w oku wspominam jego pierwsze filmy, ale doceniam też te nowsze i każdego roku wyczekuję, co też dziadek Allen wyczaruje na ekranie. Ostatnim wyreżyserowanym przez niego filmem jest “Magia w blasku księżyca”.

Od lipca pracuje nad filmem “Irrational Man”, w którym w głównych rolach zobaczymy Joaquin Phoenixa i Emmę Stone. Oprócz tego na ekranie pojawią się również Parker Posey i Jamie Blackley. Przypuszcza się, że tytuł filmu nawiązuje do książki Williama Barretta pt.”Irrational Man: A Study in Existential Philosophy”, która to ukształtowała Allena. Fabuła filmu nie jest jeszcze do końca znana. Wiadomo, że Phoenix wciela się w rolę profesora filozofii, który przeżywa egzystencjalny kryzys, a na ratunek śpieszy mu jego studentka (w tej roli Emma Stone).

Premiera filmu zapowiedziana jest na 24 lipca. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze, oficjalne zdjęcie promujące film oraz jego zwiastun. Niektórzy po Allenie nie spodziewają się już niczego nowego. Czy dla was jego filmy to powielanie ciągle tego samego schematu czy niezmiennie dobra rozrywka na poziomie?

d2b8db34-3ed7-4007-851a-82873061afaa-bestSizeAvailable

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->