W nowym roku zadbaj o siebie!

Jak tam Wasze postanowienia noworoczne? My ostro zabraliśmy się do roboty, bo jednak na okładce naszego najnowszego numeru królują cyfry 2020!

W związku z tym w przerwach od prac redakcyjnych szukamy wszelkich pomysłów na to, jak ulżyć przeciążonemu kręgosłupowi i zmęczonym plecom. Jeden z nich trafił nawet do naszego przedświątecznego prezentownika!

Pranamat ECO to mata i poduszka do masażu nowej generacji. Łączą w sobie znane od wieków zasady akupresury i nowoczesną technologię. Skuteczność Pranamat ECO w radzeniu sobie z bólem została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Regularne korzystanie z maty wyposażonej w małe elementy masujące w kształcie kwiatów lotosu, nie tylko przynosi natychmiastową ulgę w bólu, dogłębnie masuje mięśnie i łagodzi napięcie mięśniowe ale też przyspiesza metabolizm, zmniejsza stany zapalne mięśni i stawów, zwiększa uwalnianie endorfin wspomagając tym samym dobre samopoczucie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Mata wykonana jest z naturalnych materiałów: włókna kokosowego, lnu i bawełny.

Pranamat ECO zachwyciła nie tylko nas. Sprawdźcie,a co myśli o niej Ania Maluje!

-->