W jakich butach najwygodniej będzie przywitać wiosnę?

Wiosna już za moment, a my, jak nigdy wcześniej, nie możemy doczekać się, kiedy znów więcej czasu będziemy spędzać na zewnątrz, niż w domu. Wszyscy mamy dużo do nadrobienia, zatem warto by było wybierać się na wiosenne spacery i wycieczki w wygodnym obuwiu.

Skechers Arch Fit

Skechers zaprezentował właśnie doskonałe na taką okazję buty wyposażone w najlepsze rozwiązanie zapewniające komfort ze wsparciem podbicia stopy certyfikowanym przez podiatrów. Rozwiązanie, stosowane w butach marki, opracowane zostało na podstawie danych z ponad 20 lat. Te wszystkie zmierzone i przebadane przez ekspertów kroki i kilometry miały na celu jedno. Sprawienie, że tej wiosny wyprawy w butach Skechers będą jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze niż do tej pory.

Skechers Skechers Skechers

Te rewelacyjne buty znajdziecie w kolekcji Arch Fit. Każdy z modeli wchodzących w jej skład ma wyjmowaną, wspierającą amortyzującą wkładkę. To właśnie wspomniana wkładka zapewnia wygodę podczas chodzenia i pozwala poczuć komfort nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Dlatego, nawet jeśli nie jesteście profesjonalnymi joggerami, a poszukujecie stylowych butów, które nie tylko doskonale skomponują się z Waszą stylizacją, ale też zapewnią Wam całodzienny komfort, to nie mogliście trafić lepiej. 

Skechers Skechers

Arch fit redukuje ucisk stopy, sprawiając że nawet wielogodzinne spacery będą po prostu przyjemnością. W tych butach wybierzecie się nie tylko na spotkanie firmowe, weekendowy jogging czy spacer. Dzięki temu, że wybrane modele można prać w pralce buty z premierowej kolekcji Skechers są prawdziwym obuwiem do zadań specjalnych!

Arch Fit, to totalna nowość od Skechers, która już jest dostępna na polskim rynku.

-->