VLMV w warszawskim Mózgu

źródło: materiały promocyjne

Najbardziej lubimy takie koncerty, na których temat nie wypowie się na Fejsie każdy nasz znajomy, a dzień koncertu nie przyniesie miliona identycznych „instastories” z tą samą piosenką. Najbardziej lubimy koncerty zespołów, które zamiast gadać o ideologii i o tym, jak ich muzyka zmienia świat, po prostu grają. Takim zespołem jest chyba VLMV, który w ten weekend zagra w stołecznym Mózgu.

Zespół swoją muzykę określa jako „ambientowe post-coś tam”, notki prasowe mówią coś o Sigur Rós i Explosions In The Sky, a my i tak polecamy YouTube, bo tam najprędzej zobaczycie z czym kojarzy wam się granie duetu z Londynu.

Ach, zapomnielibyśmy: małe koncerty są fajne, bo właśnie na nich możecie przeżyć coś, co rzadko jest możliwe w przypadku największych; macie szansę usłyszeć materiał na żywo tuż po premierze płyty. I tak będzie tym razem, bo w Warszawie VLMV promować będzie swój album „Stranded, Not Lost”, który 16 lutego 2018 r. wydaje wytwórnia Fierce Panda, a dystrybucją w Polsce zajmie się polsko-szkocki niezależny label Too Many Fireworks Records.

24.02
Warszawa
Mózg
Jana Zamoyskiego 20
start: 20.00
wstęp: 20- 30 PLN

871 komentarzy

Dodaj komentarz

-->