The Hot 8 Brass Band zagra w Warszawie

the hot 8 brass band koncert w hybrydach

Jeśli kochacie bhangrę, brass, albo po prostu uważacie, że nic tak nie buja jak porządna sekcja rytmiczna to koncert The Hot 8 Brass Band, jest czymś czego nie możecie przegapić

The Hot 8 Brass Band Nominowany do Grammy zespół od lat prezentuje porywającą mieszankę hip-hopu i funku, którą ubiera w szaty oldschoolowego brass-bandu. W trakcie swojej działalności doceniani byli wielokrotnie, również przez innych artystów. Dotychczas Hot 8 Brass Band mogą poszczycić się współpracą z takimi wykonawcami jak Lauryn Hill, Mos Def czy Blind Boys of Alabama. Sama formacja również lubi składać hołdy ważnym dla nich muzykom.

Jednak bez względu na to czy grają swoje własne kawałki, czy wplatają w repertuar klasyki Joy Division, Snoop Dogga, Marvina Gaye’a lub Stevie Wondera, ich uliczny flow oraz rozbudowana sekcja dęta tworzą atmosferę, której trudno nie dać się porwać. W tym roku ukazała się ich najnowsza EP-ka “Take Cover”, którą wychwalano między innymi w BBC oraz „The Rolling Stone”. Jak zapowiadają, impreza na nadchodzących koncertach będzie większa, niż na którejkolwiek z ich dotychczasowych tras.

The Hot 8 Brass Band | 14 lutego 2020 | Klub Hybrydy | Warszawa

Cena: 80 PLN

19:00 wejście

20:00 support: Harper

21:00 The Hot 8 Brass Band

Bilety na koncert The Hot 8 Brass Band

-->