Spotkania z Romanem Gutkiem i Adamem Trzopkiem

kin muranów online
Fot: materiały prasowe

Czy Wy też, tak jak my, tęsknicie za kinem? Powoli na horyzoncie pojawia się szansa na to, byśmy wrócili do regularnych seansów, ale zanim Muranów na nowo się otworzy, proponujemy Wam seanse kinowe… w Waszych domach – na fotelach, kanapach i w kapciach.

Kino Muranów w Twoim domu

Mimo domowej atmosfery nie zabraknie jednak kinowych atrakcji i wyjątkowych gości – z tego nas przecież znacie! Zanim spotkamy się twarzą w twarz w Muranowie, chcielibyśmy opowiedzieć Wam o naszych planach, zapytać, czego od nas oczekujecie, a czego obawiacie się w związku z otwarciem kin. Tęsknimy, chcemy po prostu zobaczyć się z Wami i porozmawiać. 29 maja (piątek) oraz 4 czerwca (czwartek) zapraszamy na spotkania z ludźmi, którzy od lat tworzą nasze kino, wkładając w nie wiele serca i pasji. Dodatkowo nasi goście wybrali dla Was po jednym filmie z repertuaru Gutek Film, które będziecie mogli obejrzeć po spotkaniach. Wydarzenie będzie również okazją do wsparcia kina Muranów – wpływy ze sprzedaży biletów pozwolą nam na dalszą działalność, będą też dla nas znakiem, że czekacie na kinowe seanse z taką samą niecierpliwością, co my.

29 maja (piątek), godz. 18:00 – spotkanie z Romanem Gutkiem, założycielem i szefem firmy Gutek Film, która od 1994 roku prowadzi kino Muranów. Roman Gutek wybrał dla widzów jeden ze swoich ulubionych filmów ostatnich lat, czyli „Serce psa” (2015) w reż. Laurie Anderson.

4 czerwca (czwartek), godz. 18:00 – spotkanie z Adamem Trzopkiem i kilkoma osobami z zespołu kina Muranów. Adam Trzopek jest gospodarzem i szefem kina, od wielu lat układa kinowy repertuar. Przy wyborze tytułu kierował się sentymentem i wskazał na ostatni film, który Gutek Film wprowadził do kinowego repertuaru zanim Muranów musiał się zamknąć – i właśnie filmem „Matthias i Maxime” (2019) Xaviera Dolana chciałby (symbolicznie) wrócić.

Każde z wydarzeń rozpocznie się o godz. 18:00 transmisją live, podczas której goście krótko opowiedzą Wam o swoich filmowych wyborach i wprowadzą do seansu, a także przedstawią plany dotyczące ponownego otwarcia kina oraz na żywo odpowiedzą na Wasze pytania. Spotkania potrwają maksymalnie 45 min., w związku z tym nie gwarantujemy, że naszym gościom uda się odpowiedzieć na wszystkie pytania i zastrzegamy sobie możliwość ich wyboru. Uczestnicy wydarzenia otrzymają dodatkowo dostęp do obu wybranych filmów, na których obejrzenie będą mieli 48 godzin.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w wydarzeniu?
1. Posiadać konto na Facebooku (na tym portalu odbędzie się transmisja live)
2. Zakupić bilet na wydarzenie poprzez stronę kina Muranów. Cenę biletu możecie wybrać według uznania, w zależności od tego, jak bardzo chcecie nas wesprzeć: 18/36 zł.
Bilet kupicie na stronie kina
3. Każda osoba, która zakupi bilet, na kilka dni przed wydarzeniem (UWAGA! – nie od razu po zakupie) otrzyma mail z instrukcją i danymi dostępów do spotkań oraz filmów. Zakupiony bilet umożliwi dostęp do obu spotkań i obu seansów filmowych. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt w wiadomości na FB kina Muranów lub pod adresem mailowym: kontakt@kinomuranow.pl

-->