Snoop Dogg rusza z produkcją własnego wina. Odpala ją z firmą znaną z „mówiących” etykiet

wino snoop dogg

Artyści kochają nietypowy „merch”. Było piwo Iron Maiden, kadzidełka Eryki Badu, a teraz przyszła pora na to, żeby jeden z najpopularniejszych raperów świata zadebiutował w branży winiarskiej.

Wino Snoop Dogg

Snoop Doog ogłosił, że połączy siły z australijską firmą produkującą wina 19 Crimes. Snoop Cali Red produkowane ma być na rynek amerykański i zgodnie z planem pojawić się ma na sklepowych półkach już latem tego roku. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentować się będzie butelka takiego trunku.
Sama firma 19Crimes słynie z bardzo ciekawego wizerunku i podejścia do komunikacji. Ich motywem przewodnim są zdjęcia przestępców i zesłańców, którzy jak pewnie wiecie, byli jednymi z pierwszych osadników na najdalszym kontynencie.

Producenci są znani także z tego, że jako chyba pierwsi na świecie wyprodukowali „mówiące” etykiety do wina…Dzięki specjalnej aplikacji postaci z etykiet ożywają w naszych smartfonach. Czy możemy liczyć zatem na jakiś bonus w postaci choć jednej premierowej zwrotki w wykonaniu Snoopa?

5 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->