Smolasty: „Lubię, kiedy kobieta…” A jakie lektury przeczyta Natalia Szroeder i Miuosh?

smolsty allegro lektury

W drugiej odsłonie podcastów „Allegro Lektury 2.0” usłyszymy jak utwory z kanonu polskiej literatury interpretują gwiazdy muzyki: Smolasty, Natalia Szroeder, Miuosh.

Allegro Lektury

Zaproszeni do współpracy artyści – tak jak i w pierwszym sezonie – zaprezentują historię z utworu literackiego w nowej formie, łączącej elementy podcastu z utworem muzycznym i słuchowiskiem. Tym razem to słuchacze mają wpływ na wybór utworu poprzez głosowanie na instagramowych profilach gwiazd. Dla Smolistego fani wybrali utwór Kazimierza Przerwy-Tetmajera “Lubię, kiedy kobieta…”. Posłuchajcie jak z interpretacją wiersza poradził sobie muzyk.

W kolejnych tygodniach z klasyką literatury mierzyć się będą: Natalia Szroeder i Miuosh. Tajemnicą pozostają jeszcze dwie nazwiska, które poznamy już we wrześniu.
Do tej pory w projekcie udział wzięli już: Mery Spolsky, Ajgor Ignacy, Rosalie, Nadia, Kamil “Saful” Nożyński i Krzysztof Zalewski, a podcasty z pierwszego sezonu wysłuchano ponad 1,5 miliona razy.
Premierowe odcinki drugiej odsłony „Allegro Lektury 2.0” dostępne będą na platformach audio Spotify, Lecton, TuneIn i Stitcher, a także w aplikacjach Apple i Google Podcasts.

-->