PRZY WSPÓLNYM STOLE

Coraz chętniej spędzamy czas oddając się kulinarnym przyjemnościom wspólnie z najbliższymi. Próbujemy nowych smaków, poznajemy lepiej nasze gastronomiczne upodobania, a przy okazji i siebie nawzajem.

Spokojne popołudnia, leniwe weekendy, imprezowe wieczory. Coraz częściej spotykamy się z przyjaciółmi przy jednym stole – wypady do restauracji w gronie najbliższych znajomych to świetna okazja nie tylko do tego, by napełnić brzuchy smakowitościami, ale przede wszystkim czas dla nas, by cieszyć się chwilą i sobą nawzajem.

Okazją do spędzenia wspólnego czasu w najlepszym towarzystwie będzie Aperitivo Time Food Festival, który odbędzie się w dniach 7-9 czerwca w nowych przestrzeniach Elektrowni Powiśle w Warszawie. W imprezie weźmie udział kilkanaście restauracji z Polski i z Włoch, a poza ofertą gastronomiczną czekać będzie mnóstwo instagramowych i chilloutowych atrakcji.

Serwowanym potrawom towarzyszyć będzie idealny partner popołudniowych spotkań – nowe Martini Fiero. Tym co wyróżnia Martini Fiero jest dodatek czerwonej pomarańczy. Najlepiej smakuje podany jako koktajl Martini Fiero & Tonic, kiedy nuty pomarańczy i mandarynki oraz delikatna gorycz piołunu łączą się z bąbelkami toniku, idealnie zaostrzając apetyt.

Zarejestruj się na stronie martini.restaurantweek.pl i zyskaj promocyjną, festiwalową cenę koktajlu (5 zł), a także skorzystaj z festiwalowej oferty: 3 dania od 3 włoskich szefów w cenie 79 zł!
Celebruj włoską kuchnię w najlepszym wydaniu!

Aperitivo Time Food Festival
7-9 czerwca
Elektrownia Powiśle, Warszawa/ wejście od ulicy Zajęczej

Grupę włoskich szefów ugości Sofitel Hotels&Resorts Warsaw Victoria. 
Partnerem logistycznym są Polskie Linie Lotnicze LOT.

-->