Premiera nowego albumu Bombay Bicycle Club! Zespół 17 marca wystąpi w Warszawie.

Dziś premiera najnowszej płyty zespołu Bombay Bicycle ClubEverything Else Has Gone Wrong”. Grupa, podczas swojego pierwszego klubowego koncertu w Polsce, zaprezentuje materiał z nowego krążka oraz najchętniej słuchane kompozycje z poprzednich  czterech albumów.

Piąty i najnowszy studyjny krążek Bombay Bicycle Club to – jak mówi o nim sam zespół – to album dla wszystkich, którzy uciekają się do muzyki w chwilach kryzysu. Myślą przewodnią jest pocieszenie, osiągane poprzez słuchanie muzyki oraz poczucie nadziei, którą przynosi. Zespół wydał cztery single promujące: „Eat, Sleep, Wake (Nothing But You)”, „Everything Else Has Gone Wrong”, „Racing Stripes” oraz „I Can Hardly Speak”, które już cieszą się wielką popularnością wśród słuchaczy indie-rocka.

 

Od debiutanckiego albumu „I Had The Blues But I Shook Them Loose” minęła dekada, co pchnęło artystów do podjęcia decyzji o reaktywacji zespołu. Powrót do wspólnego grania, zaowocował nowym materiałem oraz promującą go trasą koncertową. W ramach trasy europejskiej, zespół wystąpi w Warszawie. Koncert w Proximie będzie ich pierwszym przystankiem i jedynym w Polsce.

Bilety na Warszawski koncert zespołu

-->