Powstanie książka o pionierze polskiej muzyki elektronicznej

eugeniusz rudnik
Fot: Alexey Ruban/Unsplash

Eugeniusz Rudnik był jedną z najbarwniejszych postaci w historii nowoczesnej polskiej muzyki. Wielki inżynier dźwięku to postać, którą doceniano na całym świecie. Tymczasem w Polsce o Rudniku mówili i mówią tylko prawdziwi pasjonaci. Czy to się zmieni?

Eugeniusz Rudnik biografia

Właśnie ruszyła internetowa zbiórka, która ma na celu zebrani środków na wydanie książki poświęconej pionierowi polskiej muzyki elektronicznej. Ma być to pierwsza tak kompletna biografia mistrza.

Jak możemy przeczytać na stronie zbiórki:

“Ptacy i ludzie. Ballada dokumentalna o Eugeniuszu Rudniku” to fascynująca historia życie wielkiego indywidualisty i outsidera w jednej z najciekawszych epok polskiej historii oraz kultury.

Książka pojawić ma się w sklepach w marcu w bardzo limitowanym nakładzie. Dlatego tym bardziej powinniście się pośpieszyć! Bo książki o polskiej elektronice sprzedają się ostatnio, jak ciepłe bułeczki.  Nakład książki, której patronujemy, “30 Lat Polskiej Sceny Techno”  wymagał dość szybkiego dodruku. Czy podobnie będzie z książką o Eugeniuszu Rudniku? Na to liczymy!

PS. Sprawdźcie nasz wywiad z autorami książki “30 Lat Polskiej Sceny Techno” 

Przeczytajcie też jedną z naszych recenzji płyt Eugeniusza Rudnika.

Tu znajdziecie zrzutkę na książkę o Eugeniuszu Rudniku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Fabrizio Tavernelli (@fabrizio.tavernelli)

-->