Polscy projektanci w ofercie Moliera2.com!

La Mania ubrania
Ubrania z portfolio La Mania

Moliera2.com to miejsce wręcz kultowe na stołecznej mapie modowej. W swoim portfolio ma nie tylko legendarne brandy takie jak Manolo Blahnik, Balmain czy Kenzo, ale również polskich projektantów! Wiosną 2020 roku portfolio sklepu internetowego rozszerzyło się o kolejne marki – obecnie znaleźć tutaj można ponad 20 rodzimych propozycji, w tym popularną La Manię, ultranowoczesne MMC Studio czy rockowego Roberta Kupisza.

Dlaczego Moliera2.com stawia na polskich projektantów?

W Polsce wciąż przybywa osób, które lubią się wyróżniać za pomocą ubrań, cenią wysoką jakość materiałów oraz chcą wspierać lokalny biznes. Nie dziwi więc fakt, że Moliera2.com zdecydowało się na poszerzenie swojej oferty o projekty polskich firm. Wśród ponad 20 marek, znajdziemy tutaj Roberta Kupisza, MMC Studio, La Manię, L37 czy Balagan. 

Za co polscy projektanci cenią Moliera2.com?

Moliera2.com to wyjątkowy polski sklep internetowy z długą tradycją, który od ponad 10 lat oferuje odzież i akcesoria legendarnych Domów Mody. W swojej ofercie posiada ekskluzywne kolekcje zarówno damskie, jak i męskie między innymi takich marek jak Ralph Lauren, Balmain czy Kenzo. Do grona jego fanek należą topowe polskie gwiazdy, w tym piosenkarka Beata Kozidrak. Jest to miejsce dla wszystkich osób, które poszukują luksusowych produktów od topowych projektantów. Nie dziwi nas zatem, że w ofercie sklepu znalazło się  także miejsce dla polskich projektantów!

MMC Studio ubrania

Ubrania z portfolio MMC Studio

Zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Moliera2.com ze względu na niesamowity zespół ludzi, z którymi mieliśmy przyjemność negocjować nasze wejście na platformę, towarzystwo marek, które są tam dostępne oraz podejście do realizacji wspólnych celów. Dodatkowo profil Klienta, który kupuje na Moliera2.com pokrywa się dokładnie z tym, co wiemy o naszych Klientach: jacy są, jakich marek poszukują, jakiej jakości produktu i obsługi oczekują. Dobrze czujemy się w tym towarzystwie – mówi Anna Borowska, Managing Partner QΠШ Robert Kupisz.

-->