Pokaż swój styl w strefie RED ICON na Open’er Festival 2024!

Kolejna edycja Open’er Festival trwa w najlepsze. Gdy o tej porze roku w Trójmieście słońce zaczyna zachodzić, a szum fal cichnie przez muzykę, przychodzi czas na start jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sezonu… A w tym roku Open’er Festival jest wyjątkowy nie tylko pod względem line-up’u. Dodatkowe wrażenia przynosi bardzo stylowa strefa RED ICON, MARTINI, w której możemy wrazić siebie i która jest centrum niezapomnianych doświadczeń.

W ten weekend Gdynia ponownie zamieniła się w stolicę muzyki. W line-up’ie wydarzenia i tym razem nie zabrakło światowej sławy gwiazd, takich jak Foo Fighters, Dua Lipa, Hozier czy Doja Cat. Jesteśmy przekonani, że Sam Smith rozpali swoim show do czerwoności a Michael Kiwanuka już zaserwował poetyczne doznania muzyczne. Fantastyczna zabawa i niezapomniane wspomnienia są tu gwarantowane – zarówno dzięki świetnej muzyce, jak i różnorodnym atrakcjom. Jedną z nich jest unikalna, czerwona strefa MARTINI, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu stylowych doznań.

Jej wnętrze oddaje atmosferę najbardziej ikonicznych włoskich barów, a dwupoziomowa konstrukcja pozwala gościom podziwiać teren festiwalu z góry. W przestrzeni tej można poczuć się jak prawdziwa ikona, delektując się przy tym stylowymi koktajlami, w tym kultowym Martini Fiero & Tonic, który dzięki swojej unikalnej, niezwykle orzeźwiającej mieszance smaków, idealnie komponuje się z festiwalową atmosferą i wakacyjnym vib’em.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić strefę MARTINI? Możecie tu również zrobić sobie ikoniczne zdjęcia w fotobudce lub przy wsparciu profesjonalnej fotografki Asi Typek, uwieczniając niezapomniane festiwalowe chwile. To idealna okazja, aby uchwycić piękne momenty. Zapominając o telefonie, możemy skupić się na delektowaniu się przyjemnościami.

Dodatkowo, aby nie wyjść z koncertowego klimatu, w strefie RED ICON można też bawić się przy DJ setach znanych artystów, m.in. NuCasa, Nowosad czy Filrtini (Jedynak & MENT).

My tam będziemy do samego końca. Do zobaczenia, podczas muzycznych uniesień.

 

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->