Podaruj teatr na święta

teatr studio voucher

Teatry, muzea i inne instytucje kultury niestety pozostają zamknięte do 17 stycznia 2021 roku. Chcesz wesprzeć polskich twórców teatru? Chcesz spędzić święta i noc sylwestrową z teatrem? STUDIO zaprasza na premierowe pokazy swoich najnowszych spektakli: „Koniec z Eddym” w reżyserii Anny Smolar (od 25 grudnia) oraz „Powrót Tamary” Cezarego Tomaszewskiego (od 31 grudnia). Spektakle będą dostępne na www.vod.teatrstudio.pl.

STUDIO teatrgaleria ma własną platformę www.vod.teatrstudio.pl, na której od listopada są transmitowane spektakle repertuarowe, koncerty, archiwalne materiały teatru i spotkania edukacyjne. W grudniu widzowie mogą  obejrzeć pokazy online spektakli Anny Karasińskiej „Dobrze ci tego nie opowiem” i „Metafizykę dwugłowego cielęcia” w reżyserii Natalii Korczakowskiej. Dostępne są również archiwalne koncerty, które odbyły się w ramach wiosennej odsłony OPEN STUDIOS. Niepowtarzalna okazja aby ponownie usłyszeć Aleksandrę Kurzak, Szymona Komasę, Mary Komasę  czy Marcina Maseckiego. Do 27 grudnia trwa emisja nagrań spektakli w ramach jubileuszowej, 40. odsłony Sceny Tańca Studio. Urodziny projektu łączą się także z obchodami 10-lecia istnienia Instytutu Muzyki i Tańca.

W przerwie świąteczno-zimowej STUDIO zaprasza na trzy premiery online. Od pierwszego dnia świąt (od 25 grudnia o godz. 19:00, piątek) dostępny będzie spektakl pt. „Koniec z Eddym”  w reżyserii Anny Smolar na podstawie bestsellerowej powieści Édouarda Louisa. Sztuka Smolar była ostatnią premierą STUDIO w 2020 roku, tuż przed zamknięciem teatrów w całym kraju. W noc sylwestrową (od 31 grudnia, godz. 19:00, czwartek) zespół teatru zaprasza na spektakl „Powrót Tamary” w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego. „Powrót Tamary”, opierający się na fenomenie przedstawienia z 1990 roku i wydobywający z niego zaniechane wątki, to spektakl pełen humoru, z niezwykle wyrazistymi      rolami Sonii Roszczuk i Jana Peszka w rolach głównych. Rok 2021 (od 6 stycznia o godz. 19:00, środa).       teatr rozpocznie emisją monodramu „Matka Makryna” Ireny Jun, legendarnej aktorki teatru STUDIO. Spektakle będą dostępne na platformie do końca lockdownu.

Do zobaczenia na www.vod.teatrstudio.pl

Zespół STUDIO teatrgalerii zachęca do wspierania kultury przez zakup biletu świątecznego dla siebie i bliskich osób. Voucher będzie można wymienić na dowolny spektakl z repertuaru STUDIO. Szczegóły na stronie www.bilety.teatrstudio.pl, w kasie teatru oraz pod mailem bilety@teatrstudio.pl. 

 

-->