Jest pierwszy zwiastun nowego „Pitbulla”. Klimat Pasikowskiego i bardzo dużo Dody

źródło: materiały promocyjne

Choć może się wydawać, że Patryk Vega zabił swój zręcznie wymyślony ponad 10 lat temu sensacyjny policyjno-mafijny koncept, karawana jedzie dalej, a pitbullowa franczyza może odżyć. Wszystko dzięki temu, że w przeciwieństwie do dwóch bardzo słabych (choć frekwencyjnie mocarnych) ostatnich Pitbullów – „Nowych porządków” i „Niebezpiecznych kobiet”, kolejny film nakręcił nie ojciec projektu, ale chyba największy specjalista od polskiego kina sensacyjnego, Władysław Pasikowski. 

Zmiana reżysera wyszła chyba Pitbullowi na zdrowie. Trailer „Ostatniego psa” wygląda trochę tak, jakby w jednym filmie spotkało się uniwersum „Psów” z uniwersum „Pitbulla”. Szczególnie czuć to około 50. sekundy, kiedy pojawia się w nim Marcin Dorociński.

Oprócz niego na ekranie zobaczymy m.in. Cezarego Pazurę (scena w 16. sekundzie jest jakby żywcem wyjęta z „Psów”), Adama Woronowicza, Mariana Dziędziela, Rafała Mohra, Izabelę Kunę i Krzysztofa Stroińskiego. Jest też bardzo dużo Dody, której rola w filmie najwidoczniej nie będzie epizodyczna, ale przynajmniej drugoplanowa. Zobaczcie: 

933 komentarze

Dodaj komentarz

-->