Osnowa: lato w eko odsłonie

Nowa kolekcja Osnowy Conscious Summer to kontynuacja idei świadomej mody. Tworzonej w zgodzie z naturą, która przyświeca marce.

Naszą misją nie jest produkcja ubrań sama w sobie, tylko wprowadzanie, krok po kroku, pozytywnej zmiany w świecie, w którym funkcjonujemy. Wierzymy, że dzięki narzucaniu nowych standardów w branży mody, kreujemy dla nas wszystkich nową, lepszą rzeczywistość. Rzeczywistość, w której zarówno marki jak i ich klienci, w pełni świadomie dbają o kwestie środowiskowe i społeczne – mówi współzałożycielka marki Paulina Wardak.

W kolekcji pojawiły się zwiewne letnie sukienki zarówno w wersji mini jak i maxi. Lniane spodnie, szorty wykończone lamówką, subtelnie nawiązujące do lat 70-tych, crop top i kimono. Nie zabrakło również nowych modeli body. Tym razem w wersji na ramiączkach, oraz geometrycznych strojów kąpielowych. Marka rozszerzyła linię denimu o szorty, nowe modele jeansów oraz oversizową kurtkę w dwóch kolorach – klasycznym niebieskim i naturalnym ecru. W kolekcji Conscious Summer znajdziemy idealny na lato, szlachetny len organiczny certyfikowany przez GOTS. Naturalne i wyjątkowo wytrzymałe konopie organiczne, bawełnę czy denim z recyklingu.

Osnowa produkuje ubrania wyłącznie z naturalnych, certyfikowanych materiałów.
– Nieustannie szukamy ekologicznych alternatyw dla tradycyjnych materiałów, w naszych kolekcjach nie znajdziecie zwykłego poliestru czy wiskozy. Materiały kupujemy od najlepszych producentów m.in. z Włoch, Hiszpanii i Portugalii. Weryfikujemy naszych kontrahentów – sprawdzamy, czy posiadają odpowiednią certyfikację oraz czy prowadzą biznes w odpowiedzialny sposób. Staramy się współpracować z firmami, które opierają swoje działania na bliskim nam wartościach –  mówi Paulina Sołtyk, współzałożycielka marki.

Zdjęcia: Materiały prasowe

2 komentarze

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->