O.S.T.R. “GNIEW” 2LP: SŁUCHACZE OKREŚLĄ WYSOKOŚĆ LIMITOWANEGO NAKŁADU WINYLOWEGO WYDAWNICTWA

ostr przeźroczysty winyl

O.S.T.R. “GNIEW” 2LP (Transparent Vinyl) to prawdziwie audiofilski rarytas i jedyny tego typu produkt na krajowym rynku fonograficznym. To pierwszy wyprodukowany w Polsce przezierny dwuskrzydłowy gatefold, będący integralnym dopełnieniem dla 200-gramowych, również przeziernych płyt winylowych, na których wytłoczono jeden z najlepiej brzmiących materiałów bieżącego roku. Płyta będzie dostępna na stronie www.asfaltshop.pl jedynie przez 72 godziny od startu przedsprzedaży.

O.S.T.R. “GNIEW” 2LP (Transparent Vinyl)

“Wychodząc naprzeciw potrzebom fanów, po raz pierwszy od dłuższego czasu nie ograniczamy kolekcjonerów i słuchaczy ilością, ale czasem, w którym można kupić ten konkretny tytuł. Chcąc zrekompensować sytuacje, w których słuchacze trafiali na puste półki, przygotowaliśmy 3-dniowy drop” – komentuje Tytus, szef Asfalt Records i dodaje: “po zakończeniu przedsprzedaży, która nastąpi w piątek 14 sierpnia o 23:59, zostanie zamknięta ilość sprzedanych nośników, a tym samym ogłoszony oficjalny nakład wydawnictwa”.

Premierze płyty podstawowej towarzyszy limitowana, również ograniczona czasowo, winylowa edycja “GNIEW (Snap Jazz Edition)” 2LP (dostępna wyłącznie w pakiecie z płytą “GNIEW” 2LP Transparent Vinyl). Mało tego, obie wersje znajdą swoje odpowiedniki na kasetach magnetofonowych, które w wariantach pakietowych będą dostępne w naprawdę korzystnych cenach! Za remaster materiału gwarantujący najwyższe standardy brzmienia odpowiada Joe Caithness, a opracowanie graficzne tego nietypowego wydania kompleksowo zrealizowało 247Studio z Oesu. oraz Karolem Imiałkowskim na czele. 

“Przez stworzenie serii prototypów, które w ostatniej fazie odpowiadały 1:1 oryginalnemu produktowi udało nam się wyeliminować wszelkie zagrożenia wynikające z zastosowania niekonwencjonalnych dla wydawnictw winylowych materiałów. Płyty zapisano z prędkością 33 ⅓ obrotów na minutę i wytłoczono na przeźroczystym granulacie, który specyfikacją techniczną odpowiada parametrom płyty czarnej. Waga płyty na poziomie 200 g (super heavy vinyl) eliminuje ryzyko deformacji nośnika pod wpływem wysokich temperatur, czy niewłaściwego przechowywania oraz zapewnia większą stabilność igły podczas odsłuchu materiału” – komentuje Bartek Okrój, producent wykonawczy Asfalt Records
-->