Nowy Teatr świętuje Dzień Teatru Publicznego 2020!

nowy teatr dzień teatru publicznego 2020

Nowy Teatr nie zwalnia. Kolejne działania zaplanowane w internecie zbiegają sie z corocznym świętem Teatru Publicznego. Jak świętować to z klasą. Dlatego ekipa Nowego Teatru przygotowała wyjątkowe wydarzenia.

W tym tygodniu odbędzie się premiera rejestracji “Francuzów” Krzysztofa Warlikowskiego! Zapis udostępniony zostanie wyjątkowo w sobotę 23 maja o godzinie 12:00, link dostępny przez 36h. Co więcej, drugim spektaklem, który będzie można zobaczyć w nadchodzących dniach, będzie “This is the real thing” Anny Nowickiej – rejestracja pojawi się o 17:00 20 maja i będzie dostępny do 24 maja.

W ramach cyklu Banalność zła – faszyzm w kinie odbędzie się wideo-wykład Tomasza Kolankiewicza poświęcony filmowi ‘W szklanej pułapce” Agustíego Villarongi, a podsumowaniem ostatniej premiery online “Sonaty widm” w reżyserii Marcusa Öhrna będzie rozmowa live z twórcami: reżyserem, aktorami Piotrem Polakiem i Bartoszem Gelnerem, którą poprowadzi Piotr Gruszczyński – dramaturg Nowego Teatru. Transmisja będzie miała miejsce w środę 20.05 o 19:00 na naszym profilu facebookowym, prowadzona będzie w języku angielskim.

Jak co tydzień, czekają nas kolejne odsłony poleceń filmowych Tomasza Kolankiewicza oraz muzycznych Janka Sobolewskiego. Gratką dla dzieci będzie “Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w interpretacji aktorki Ewy Dałkowskiej.nowy teatr dzień teatru publicznego 2020

-->