Nowy album Lady Gagi już w tym tygodniu. Posłuchaj singla z Arianą Grande

;lady gaga 2020
Fot: materiały prasowe

Laureatka Oscara, Złotego Globu i Grammy, Lady Gaga, ogłosiła premierę swojego szóstego albumu! ‘Chromatica’ ukaże się 29.05.2020.

‘Chromatica’ Lady Gaga

Na album trafi 16 utworów, w tym duety: dziś opublikowany z Arianą Grande, a także z Eltonem Johnem oraz Blackpink.„Chromatica” ukaże się w różnych formatach – na CD, winylu i kasecie. Lady Gaga udostępniła także nową linię merchu na swojej oficjalnej stronie www.ladygaga.com

Album jest wyprodukowany przez BloodPop® oraz Lady Gagę, a promujacy go jako pierwszy taneczny singiel “Stupid Love”zadebiutował na 1. miejscu iTunes w 58 krajach!

Teledysk do singla, który w całości został zrealizowany za pomocą iPhone 11 Pro, po premierze zajął 1. miejsce w rankingu popularności na YouTube.

Za reżyserię odpowiada Daniel Askill.

Drugim singlem jest „Rain On Me” z gościnnym udziałem Ariany Grande.


Laureatka Oscara, Złotego Globu i Grammy – Lady Gaga to artystka jedyna w swoim rodzaju. Na całym świecie zgromadziła imponującą liczbę 35 mln sprzedanych albumów, 32 miliardów streamów oraz 275 milionów sprzedanych singli, co sprawia, że jest jedną z najpopularniejszych gwiazd popu na świecie. Gaga to także siła w mediach społecznościowych: ma ponad 59 mln polubień na Facebooku, ponad 80 mln na Twitterze i ponad 40 mln obserwujących na Instagramie.

-->