Nowe twarze – w poszukiwaniu aktorskich talentów

Bria Vinaite jeszcze rok temu była zwyczajną dziewczyną wrzucającą na Instagram dziesiątki filmików, na których jara zioło i się wygłupia (@chronicflowers). Niby nic ciekawego, a opłacało się. Gdyby nie to, reżyser najpiękniejszego filmu roku – „The Florida Project” – nigdy by jej nie znalazł. Teraz Bria z luzem i nonszalancją przechadza się po najsłynniejszych czerwonych dywanach na świecie, a plotki głoszą, że jest nową dziewczyną Drake’a (przeczytajcie nasz wywiad).

Żeby nie przegapić kolejnej supergwiazdki, przeszukaliśmy Instagram w poszukiwaniu aktorskich talentów – sprawdźcie profile najciekawszych młodych aktorów i aktorek, których warto zacząć obserwować na Instagramie już teraz. Za chwilę znajdziecie ich na wszystkich okładkach.

Timothée Chalament (119 tys. obserwujących)

Za dosłownie moment będzie o nim bardzo głośno. 21-latek wystąpił w kilku najgłośniejszych tytułach nadchodzącego sezonu: „Tamte dni, tamte noce” Luki Guadagnino i „Lady Bird” Grety Gerwig. Niedługo zobaczymy go w nowym filmie Woody’ego Allena, już zaplanowanym na 2018 r. Na @tchalamet wrzuca zdjęcia ze swoich najnowszych sesji i planów zdjęciowych, fajne fotki miejskie i trochę sztuki współczesnej.

Chadwick Boseman (985 tys. obserwujacych)

Był już Jamesem Brownem i Jackie Robinsonem, bohaterami Ameryki. Tak dobrze poradził sobie z rolą Czarnej Pantery, że od razu dostał swój własny superbohaterski film (premiera: luty 2018 r.), a w kolejce jeszcze co najmniej dwie części Avengersów! Na Instagramie ma prawie milion followersów, chętnie wrzuca fotki z premier i z kolegami Avengersami.

Charlotte Vega (91,5 tys. obserwujących)

Angielsko-hiszpańska aktorka i influencerka. Jej profil na Instagramie (@charrvega) świetnie pokazuje ewolucje trendów (zaczynała od zachodów słońca i jedzenia). W marcu w polskich kinach gotycki horror „The Lodgers” z Charlotte w roli głównej, a gotyckich horrorów z nawiedzonymi domami, jak wiadomo, nigdy dość. Jej profil na Instagramie wypełniają selfie, zdjęcia ze ścianek i stylizacje, a także zdjęcia z przyjaciółmi i z podróży.

Caleb Landry Jones

Musicie kojarzyć jego twarz. Na razie przemykał gdzieś po drugim planie, ale w „Trzech billboardach za Ebbing, Missouri”, filmie typowanym na oscarowego pewniaka (polska premiera w lutym), nie sposób go nie zauważyć. Dopiero się rozkręca! Co prawda jako jedyny w tej grupie nie ma oficjalnego konta na Instagramie, ale to już raczej nie potrwa długo! Wyobraźcie sobie, jak wspaniale wyglądałby jego profil!

Suki Waterhouse (1,2 mln obserwujących)

Jeśli kogokolwiek nazywać księżniczką Instagrama (@sukiwaterhouse), to właśnie ją: ponad 1,2 mln obserwujących, 3000 postów, za sobą występy w „Dumie i uprzedzeniu i zombie” oraz w filmie z nowym Aquamanem – Jasonem Momoa w „Outsiderce”. Przed nią – aż siedem filmów z premierą w 2018 r.! To będzie jej rok. Na jej Instagramie znajdziecie mnóstwo selfie w wydaniu OOTD, kadry
z ulubionych filmów i fotki ze znanymi ludźmi.

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->