Nowa kolekcja 4F, czyli kiedy moda spotyka sport

Ubrania 4F na nadchodzący sezon jesień/zima to między innymi inspiracje retro sportem, stylem lat 90-tych oraz athleisure. W najnowszej kolekcji wykorzystano technologie, tj: 4F Dry, 4F Skin, 4F Warm, 4F Neo Dry. Kolory kolekcji to m.in. energetyczna zieleń, pudrowy róż, kobalt, pomarańczowy koral, żółty, magenta oraz czerwień. Połączenie odważnych kolorówz najmodniejszymi fasonami oraz materiałami najwyższej jakości potwierdza, że pasja do sportu tworzy z modą mistrzowski duet.

Kolekcja damska składa się z linii funkcyjnych (trening, bieganie, narciarstwo) oraz sportstylowych. Pośród dwóch linii treningowych, pierwsza „Neon&Digital” inspirowana jest neonem, wibrującą energią oraz wyraźnym kolorem – żółcią i różem. Druga, inspirowana jest stylem retro pokazanym w nowoczesnym wydaniu. W linii „Retro Sport” widoczne są połączenia blokowych cięć, które optycznie rzeźbią sylwetkę. Dominuje w niej czerwień i kobalt przełamane bielą, czernią i melanżem. Grafiki nawiązują do stylu lat 90-tych, natomiast pojawiające się na legginsach, koszulkach i stanikach hasła motywują do ćwiczeń.

Męska kolekcja, również dzielona jest na linie funkcyjne (trening, bieganie, narciarstwo) oraz sportstylowe. Linia treningowa „TestosterONE”, to produkty czerpiące energię z koloru czerwonego, jednocześnie podkreślające partie mięśniowe za pomocą linearnych nadruków. Linia biegowa „Into the Wild” to kamuflaż wyrażony butelkową zielenią i moro zestawiony z neonowym pomarańczem. W linii „Made of Steel” widoczne są inspiracje crossfitem. Blokowe, asymetryczne połączenia zestawiono z energetyczną żółcią.

W linii treningowej i biegowej zastosowano między innymi 4F Dry. Produkty z tą technologią są bardzo lekkie, szybko chłoną wilgoć i równie szybko odprowadzają go na zewnątrz. Są bardzo przewiewne, tym samym regulują temperaturę ciała i trening staje się bardziej komfortowy. W produktach na chłodniejsze dni, takich jak polary i bluzy, zastosowano technologię 4F Warm, która ma za zadanie docieplić organizm. Specjalne materiały nie pozwalają, aby ciepło wytworzone przez ciało „uciekło”. W produktach linii narciarskiej zastosowano membrany NeoDry oraz Dermizax, które chronią ciało w trudnych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu na stoku ciało zachowuje odpowiedni poziom termiczny.W sportowym i outdoorowym obuwiu 4F korzysta z technologii firmy Vibram, produkującej gumowe podeszwy charakteryzujące się dużą przyczepnością do podłoża.

Dodaj komentarz

-->