Nowa funkcja na Tinderze, która pozwoli Ci znaleźć partnera/partnerkę na wesele!

Aplikacja randkowa Tinder łączy siły z firmą WeddingWire, która zajmuje się planowaniem i organizacją ślubów. Zamierza stworzyć nową funkcję, która pozwoli Ci znaleźć partnera/partnerkę na wesele!

Nowa opcja w aplikacji Tinder będzie się nazywać “Plus One”. Dzięki niej użytkownicy będą wiedzieli, że szukamy osoby towarzyszącej na wesele lub sami chcemy taką osobą być. Będzie też możliwość wyboru takiej osoby na inne imprezy okolicznościowe. 

Wiemy, że wielu naszych użytkowników szuka opcji Plus One na swój następny ślub i cieszymy się, że teraz możemy dać im dokładnie to samo na Tinderze. Cieszymy się, że możemy współpracować z WeddingWire, aby pomóc naszym członkom naprawdę cieszyć się tym wspaniałym sezonem ślubnym. W końcu Tinder to marka, która łączy najwięcej par spośród dostępnych aplikacji – mówi Kyle Miller, wiceprezes ds. innowacji produktu w Tinder.


Dodatkowo pierwsze sto osób, które zarejestrują się na Tinderze jako “Plus One”, otrzymają nagrodę w wysokości 460 dolarów. Dlaczego taka kwota? Według firmy WeddingWire jest to średni wydatek na prezent dla nowożeńców.

 

-->