Nicki Minaj, Maluma i Myriam Fares razem na mundial

FIFA zaprezentowała oficjalny singiel „Tukoh Taka” promujący oficjalny soundtrack Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze i pierwszy w historii hymn FIFA Fan Festival. Usłuszeć możemy Nicki Minaj, Malumę i Myriam Fares.

 

Zawsze marzyłem o takiej szansie! Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią FIFA World Cup i reprezentować muzykę latynoską w tym prawdziwie globalnym utworze, wśród niesamowitych artystów śpiewających po angielsku i arabsku– mówi o współpracy Maluma.

Cieszę się, że mogłam pracować z moimi ulubionymi międzynarodowymi artystami, Nicki Minaj i Malumą. Mam nadzieję, że Tukoh Taka pokaże wschodnią i arabską muzykę całemu światu – dodaje
Myriam Fares, libańska gwiazda, która jest współautorką kompozycji, aranżacji i choreografii.

Singiel „Tukoh Taka” pierwszy raz w historii Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zaśpiewany jest po angielsku, hiszpańsku i arabsku. W międzykontynentalnym hicie Nicki Minaj Maluma i Myriam Fares śpiewają i rapują o jednoczeniu fanów z całego świat i wspólnym świętowaniu. Artyści wykonują utwór razem po raz pierwszy na otwarciu FIFA Fan Festival w Dosze, stolicy Kataru.

 

-->