Nadchodzi Piąty Domowy Salon Ambientu

piąty domowy salon ambientu

Domowe Salony Ambientu to zapoczątkowany w kwietniu bieżącego roku cykl koncertów transmitowanych on-line, których formuła odpowiadała wprost nie tylko ówczesnej sytuacji społeczno-epidemiologicznej, ale przede wszystkim społecznemu zapotrzebowaniu na udział w wydarzeniach muzycznych o wysokim ładunku artystycznym.

Piąty Domowy Salon Ambientu

Domowy Salon Ambientu to jedyny taki „salon”, gdzie nie obowiązuje limit miejsc, bowiem uczestnicy mogą wygodnie rozkładać się na dywanach i poduszkach w swoich domach, przy akompaniamencie muzyki ambientowej znanej z Salonów Ambientu.
Ambient na rodzimej scenie kulturalnej gości na większą skalę dzięki Up To Date Festival już od dekady. Dziś, dzięki konsekwencji i wsparciu publiczności, możemy cieszyć się jednymi z najciekawszych wydarzeń muzycznych w kraju. Cykl wydarzeń o nazwie „Salon Ambientu” rozpoczął się w Białymstoku i wywodzi się z działań festiwalu Up To Date oraz kolektywu Technosoul. Dotychczas odbyło się kilkadziesiąt edycji w wielu miastach Polski. Organizując Salony Ambientu, skupiamy się na popularyzowaniu takich gatunków jak ambient, modern classical, IDM czy noise. Kulminacyjnym momentem roku jest Centralny Salon Ambientu odbywający się w ramach festiwalu Up To Date rokrocznie we wrześniu.

Domowe Salony Ambientu

W czterech dotychczasowych Domowych Salonach Ambientu wystąpili: Jędrzej Dondziło, Michał Wolski, Botanica oraz Pleq. Kolejne koncerty z cyklu przed nami. Niebawem przedstawimy artystę, który niezależnie od tego, gdzie będziecie, dostarczy Wam najlepszą muzykę.

-->