Moda festiwalowa z Zalando

Sezon festiwalowy czas zacząć! Na portalu Zalando.pl znajdziecie modowe inspiracje i festiwalowe stylizacje, ale Zalando pomoże wam nie tylko się na festiwal ubrać, ale także na niego pojechać!

festival_hubpage_main_women_campaign_2
Jeśli wiecie już, które letnie festiwale chcecie odwiedzić, macie już bilety, dojazd, nocleg i zebraną ekipę, została wam jeszcze jedna ważna kwestia do rozstrzygnięcia: w co się ubrać? Moda festiwalowa to specyficzna sprawa, bo jest mieszaniną najświeższych trendów i potrzeb praktycznych. Najważniejsze jest zachowanie równowagi między tym, co modne, wygodne i potrzebne. W tym sezonie najgorętsze trendy są dwa: miejski, czyli wygodnie i na luzie (ale tez na czasie) i boho, czyli kwiaty nie tylko we włosach, zwiewnie, kolorowo i trochę hipisowsko. Wybierzcie styl odpowiedni dla siebie, ale pamiętajcie o kaloszach. I okularach przeciwsłonecznych. I czymś na deszcz. I na słońce. I koniecznie weźcie plecak, do którego to wszystko pomieścicie!

Zalando wskaże ci drogę
Festiwalowy-przewodnik
Nie możesz się zdecydować, na jaki festiwal jechać? Pomożemy! Na stronie www.zalando.pl znajdziesz specjalny interaktywny festiwalowy przewodnik, z którego dowiesz się, czym charakteryzują się festiwale w poszczególnych krajach Europy, kiedy i gdzie dokładnie się odbywają i dlaczego akurat na nie warto się wybrać. Zajrzyjcie na: www.zalando.pl/festiwalowy-przewodnik

Wygraj wyjazd na Lollapalooza w Berlinie!
Lollapalooza
Jeden z najpopularniejszych festiwali obu Ameryk właśnie wkracza do Europy, a ty masz szansę wygrać jeden z dziesięciu biletów! Co więcej będziesz mógł zabrać ze sobą troje przyjaciół. Razem z biletami wygrywasz przelot do Berlina oraz noclegi dla całej waszej czwórki. Weź udział w konkursie:
1. Zrób sobie zdjęcie w festiwalowym wydaniu i podziel się nim na Instagramie
2. Użyj hashtagu #IAMREADY4FESTIVALS i otaguj @zalando_official
3. Regulamin konkursy znajdziesz na www.zalando.pl/festiwale-konkurs/

Chcesz zgarnąć bon o wartości 200 złotych do Zalando? Kliknij tu

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->