Mieszkanie Carrie Bradshaw do wynajęcia!

Mieszkanie Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście” do wynajęcia! Airbnb odtworzyło słynny apartament z filmu. Od 8 listopada 2021 roku fani mogą zarezerwować jedną noc w kultowym mieszkaniu Carrie.

Jakiś czas temu pisaliśmy o powrocie przyjaciółek z Nowego Jorku. Jeszcze w tym roku zobaczymy kontynuację serialowego hitu „Sex and the City”. Airbnb stworzyło, współpracę z aktorką Sarah Jessica Parker tym samym promując serialu „And Just Like That…”, który pojawi się na platformie HBO MAX już w grudniu.

Współpracuję z Airbnb, aby zapewnić szczęśliwym gościom nocleg. Wspaniale jest przebywać w tak znajomej przestrzeni i uważamy, że pokochacie pamiątki Carrie porozrzucane po pokojach. Idźcie zobaczyć, co znajduje się w szafie, spróbujcie swoich sił w pisaniu i upewnijcie się, że macie Cosmo! – napisała na swoim Instagramie Sarah Jessica Parker.

Mieszkanie dostępne będzie tylko przez dwa dni, 12 i 13 listopada. Pobyt kosztować będzie 23 dolary. Wysokość ceny nawiązuje do liczby lat, które upłynęły od premiery pierwszego odcinka serialu. Jest to cudowna gratka dla fanów serialu, ponieważ aktorka, Sarah Jessica Parker będzie wirtualnie witać gości.


Zdjęcia: Instagram/Airbnb

-->