Harry Styles startuje z marką kosmetyczną

Znany wokalista Harry Styles oficjalnie startuje z marką kosmetyczną o nazwie Pleasing. W ofercie sprzedażowej możemy znaleźć serum oraz lakiery do paznokci. Produkty są już dostępne w przedsprzedaży.

 
Harry Styles założył markę kosmetyczną skierowaną dla wszystkich. Styles nie boi się eksperymentować z modą. Chętnie maluje paznokcie i robi makijaż. Swoje doświadczenie w branży kosmetycznej zdobył na początku tego roku. Stworzył linię kosmetyków we współpracy z marką kosmetyczną MAC.

Zawsze uważałem, że chwile w moim życiu, które przyniosły mi najwięcej radości, to te małe. Czy to noce pod gwiazdami, czy doskonały kęs jedzenia, czy miejsca spędzone gdzieś z przyjaciółmi. Nigdy tego nie zapomnę. To te chwile, mają na mnie największy wpływ, jeśli chodzi o wzbudzenie we mnie czegoś wspaniałego. Naprawdę myślę, że to jest istota tego, czym jest przyjemność. Patrzenie na te chwile, znajdowanie ich i pomaganie innym ludziom – pisze Harry Styles w opisie swojej marki. Teraz bez wątpienia, kosmetyki staną się kolejną małą przyjemnością. 

Marka Pleasing oferuje lakiery do paznokci i produkty pielęgnacyjne. Dobrym pomysłem wydaje się być rozświetlające serum do twarzy Pleasing Pen. Dedykowane dla poprawienia kolorytu skóry. Ta opcja jest zachęcająca dla osób, które nie czują się zbytnio atrakcyjnie danego dnia. Kolejne serum Perarlescent Illuminating przeznaczone jest do ust i okolic oczu.

Wszystkie produkty kosmetyczne są opakowanie w estetyczny sposób. Wokalista dał się już poznać, z wielkiego poczucia stylu. Potrafi zestawiać ze sobą wzory i kolory. Nie inaczej jest w przypadku diznaju opakowaniom kosmetyków Pleasing. Oficjalny start marki rusza 29 listopada, ale już teraz można zamawiać produkty w przedsprzedaży.

Zdjęcia: Instagram/Pleasing

-->