Lato na Pradze – miasteczko festiwalowe

lato na pradze

Do tej pory pod szyldem Lato na Pradze kryło się kilkadziesiąt ogłoszonych już artystów, do których właśnie dołączają: Rosalie, Ralph Kaminski, Jaz Band Młynarski – Masecki, Baranovski, Mela Koteluk, Rasmentalism, Sanah, Miętha, Kacperczyk, LOR, Bokka, JWP / BC, Julia Pietrucha, Karolina Czarnecka oraz dodatkowy koncert Darii Zawiałow.

Lato na Pradze

Projekt Lato na Pradze to dużo więcej niż same koncerty. Organizatorzy informują, że praski kompleks to nowe miejsce na mapie Warszawy, dzięki któremu od początku lipca, w środku miasta, będzie można poczuć się jak na wakacyjnych festiwalu. Innymi słowy – chwila wytchnienia i relaksu w pięknej lokalizacji. Malownicze dekoracje, leżaki, zieleń, sceneria byłej praskiej stalowni i wiele dodatkowych stref i atrakcji pozwolą przenieść się do festiwalowej rzeczywistości.

Organizatorzy przewidzieli między innymi: koncerty na żywo, sety DJ-skie, stand-upy, projekcje filmowe, strefy gastronomiczne z kuchnią z najróżniejszych zakątków świata, bary z autorskimi drinkami i piwami kraftowymi, strefy relaksu i rekreacji z muzyką na żywo.
Wszystko to wystartuje już 1 lipca i będzie otwarte przez całe wakacje, 5 dni w tygodniu, od środy do niedzieli.

W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych. Sprzedaż koncertów dla pierwszych 150 osób na każde z wydarzeń startuje 19-go czerwca o godzinie 12:00!

-->