Lado w Mieście 2019 vol.9 – Deerhoof + Rzabka

Pora na kolejny koncert z cyklu Lado w Mieście, któremu w tym roku patronuje Aktivist. Po raz dziewiąty w tym sezonie widzimy się w czwartek nad Wisłą!

W 2019 roku wakacyjne czwartkowe wieczory spędzimy na Placu Zabaw, oglądając koncerty przeróżnych wykonawców z Polski i reszty świata. W programie, tradycyjnie już, pełna rozpiętość stylistyczna i geograficzna — saharyjski rock, rosyjskie post techno, litewskie pieśni ludowe, chasydzki free jazz czy rap z Raszyna.

Wstęp na koncerty jest wolny!

Podczas dziewiątego koncertu (22.08) Lado w Mieście 2019 zagrają:

Deerhoof

Stali goście cyklu Lado w Mieście. Prawdziwie kultowa petarda, której warszawskie koncerty przeszły już do legendy.

Rzabka

Rzabka to polski artysta pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego. Aktywnie działa od 2012r. Początkowo jego twórczość oscylowała wokół muzyki trap, jednak z czasem zaczął włączać do swojego repertuaru inne gatunki takie jak rave, electro, hardbass, hardcore dzięki czemu kreatywnie zdywersyfikował swój empatyczny, dążący do harmonii ciała z duchem styl. Duży wpływ na poszukiwania muzyczne ma w tym wypadku jego wieloletni producent TSKSOMD aka Najlepszy Chłopak. To właśnie w duecie z nim Rzabka odbył swoje pierwsze dwie trasy koncertowe w 2018 roku zdobywając sobie przy tym uznanie dzięki niepowtarzalnej atmosferze, jaka towarzyszy jego występom na żywo. Jest to po części zasługa wyjątkowych i kreatywnych fanów, których cały czas przybywa (obecnie 17 tysięcy na FB), a którzy z chęcią udzielają się na portalach społecznościowych i żywiołowo reagują na rozwój artysty.

 

 

-->