Krystyna Czubówna przeczyta „The Room” na najbardziej nieokrzesanym festiwalu filmowym w Polsce

Octopus Film Festival, który potrwa od 22 do 26 sierpnia w Gdańsku to impreza, na której próżno szukać klimatyzowanych sal kinowych i czerwonych dywanów. Będzie za to można obejrzeć ponad trzydzieści, zarówno świetnych, jak i bardzo złych filmów z całego świata, wziąć udział w spotkaniach z twórcami i przeżyć niepowtarzalne doświadczenia związane z seansami w najbardziej niespodziewanych miejscach na mapie Gdańska.

Na pięć dni Stocznia Gdańska zamieni się w wielkie kino, które będzie do późnej nocy wyświetlało najciekawsze, najbardziej szalone i niewiarygodne filmy gatunkowe. A po seansach przyjdzie czas na koncerty i aftery w industrialnych klimatach Ulicy Elektryków.

Jednym z najciekawszych wydarzeń festiwalu jest pokaz kultowego „The Room” z gościnnym występem jednego z najbardziej znanych polskich głosów, czyli Krystyny Czubówny, dziennikarki, prezenterki, a przede wszystkim lektorki filmów przyrodniczych i audycji radiowych, która w klubie B90 zmierzy się z Tommym Wiseau i jego najgorszym filmem świata. 

Oprócz tego w ramach Octopus Film Festival będzie można uczestniczyć w pokazie specjalnym „Krainy Grzybów TV” i spotkaniu z twórcą jednego z najsłynniejszych kanałów na polskim YouTube, Wiktorem Stribogiem, w pokazie filmów narkotycznych, zobaczyć filmy dokumentalne o historii kina, także wziąc udział w nocnym pokazie „Świtu żywych trupów” w centrum handlowym, co zapowiada się na niezłą przygodę. 

Więcej informacji na stronie internetowej i Facebooku festiwalu. 

Dodaj komentarz

-->