Kiermash I Wiosna w Muzeum!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią… znów nadchodzi Kiermash, który odbędzie się w dniach 16-17 marca. Organizatorzy zadbają o to, żebyście ten nowy rok zaczęli w najlepszym stylu. Jesteście ciekawi co zaplanowali tym razem? Jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, czapki i… wszelkie inne dodatki.

Wiemy, że bardzo lubicie klimat krakowskiego Kazimierza i Muzeum Inżynierii Miejskiej, dlatego po raz kolejny spotkanie z modą odbędzie się właśnie tutaj. Marzec ma być naprawdę słoneczny, więc już rezerwujcie ten weekend na Kiermashowe szaleństwo.

Jeśli podobnie jak my uwielbiacie piękne rzeczy, Kiermash będzie idealną okazją, by nie tylko kupić sobie kilka na własność, ale także zrelaksować się w otoczeniu najlepszego designu od BoConcept.


BoConcept (Bo – duń. mieszkać, Concept – duń. pomysł) to duńska marka, która projektuje i produkuje meble już od 66 lat. Dziś BoConcept to ogromna wiedza, umiejętności i tradycja. Projektują, produkują i sprzedają nowoczesne meble, akcesoria i oświetlenie do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura i przydomowego ogrodu. Ponadto BoConcept pomaga klientom nadać ich wnętrzom osobisty charakter dzięki bezpłatnej usłudze projektowania wnętrz, z której skorzystać mogą w zaciszu domowym lub na miejscu w salonie.


Dopełnieniem dobrego weekendu jest dobre jedzenie. Specjalnie dla Was najlepszą kawę w mieście zaparzy Tektura Cafe – Krupnicza i Tektura Cafe – Kleparz. Do kawy będą przekąski – ciasta, kanapki i zupy.

A dla bardzo głodnych? Kilka metrów dalej znajdziecie skwer pełen food trucków (Skwer Judah – Food Truck Square). Frytki belgijskie, burgery, maczanka, naleśniki, sushi… dla każdego coś dobrego.

Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan jak zwykle ze słonecznym uśmiechem zachęcają:

„Kochani, co tu dużo mówić. Zapewniamy, że będzie naprawdę cudownie. Zadbamy o każdy szczegół, z pogodą włącznie. Bardzo lubimy te nasze wspólne zakupy i chillout, dlatego zapraszamy i liczymy na spotkanie z każdym z Was.”

Kiermash I Wiosna w Muzeum

16 i 17 marca 2019 | 11:00 – 18:00

Muzeum Inżynierii Miejskiej

Ul. Św. Wawrzyńca 15 Kraków

=== WSTĘP WOLNY ===

Więcej informacji na fan page’u  Kiermash  i wydarzeniu na Facebooku
-->