Każda WULWA jest piękna! Wyjątkowe pączki w słusznej spawie #sexeducation

Z okazji premiery trzeciego sezonu serialu „Sex Education”, MOD donuts celebruje wulwową różnorodność! Do sprzedaży trafiły dedykowane pączki, aby celebrować cipkową seksualność. Cały dochód ze sprzedaży trafi do fundacji Różowa skrzyneczka. Pospieszcie, się akcja trwa do 3 października!

Im więcej zjedzonych pączków, tym więcej cipkowej akceptacji i jeszcze więcej zaróżowionych szkół, placówek pomocowych i podpasek w przestrzeni publicznej – czytamy w opisie akcji.

W trzecim sezonie serialu „Sex Education” Aimee ma kompleksy związane z tą częścią ciała. Wstyd, stres i zakłopotanie wywoływane przez wszystkie okołowulwowe tematy wynikają często z braku właściwej edukacji, złych doświadczeń z partnerami lub fałszywych informacji rozpowszechnianych przez media. Aimee przekonała się, że wulwy mają różne kształty, rozmiary i kolory, ale wszystkie są na swój sposób piękne!

Warto dodać, że Netflix nawiązał współpracę z internetową galerią The Vulva Gallery, by uczynić rozmowy o wulwach czymś zupełnie normalnym i oddać hołd pięknej różnorodności ich rozmiarów i kształtów. Na stronie internetowej Każda wulwa jest piękna (kazda-wulwa-jest-piekna.pl) prezentowane są obrazy wulw i osobiste historie pochodzące od prawdziwych osób z całego świata.

Chociaż ten MOD donuts nie ma dziurki, jest najbardziej kobiecy ze wszystkich. Znajdziecie go wyłącznie w lokalu MOD donuts przy ul. Paryskiej 37 w Warszawie.

Zdjęcia: MOD donuts

-->