Jest zwiastun 3. sezonu “True Detective”. Mahershala Ali na tropie zbrodni

Trzeci sezon jednego z największych hitów HBO ostatnich lat, “True Detective” (u nas znanego też pod tytułem “Detektyw”) w całości skupia się na postaci granej, przez zdobywcę Oscara (“Moonlight”), Mahershalę Aliego.  Wayne Haysa, policyjnego detektywa z Arkansas, widzimy w trzech różnych okresach życiowych. Ewidentnie nawiedza go sprawa z przeszłości, którą – miejmy nadzieję – uda mu się rozwiązać pod koniec 3. sezonu. Zobaczcie:

Trzecia odsłona stworzonego przez Nica Pizzolatto serialu (premiera w styczniu 2019 roku) ma opowiadać historię makabrycznych zbrodni w samym sercu znajdujących się w centrum USA Gór Ozark. Będzie rozgrywał się w trzech oddzielnych sekwencjach czasowych na przestrzeni 30 lat. Oprócz Mahershala Aliego, w serialu pojawią się Stephen Dorff , Carmen Ejogo, Mamie Gummer, Scoot McNairy i Ray Fisher

Serial „True Detective”, zadebiutował na początku 2014 roku i z miejsca stał się wielkim sukcesem, w głównej mierze dzięki scenariuszowi i świetnemu aktorstwu. W rolach partnerów-detektywów w pierwszym sezonie wystąpili Woody Harrelson i Matthew McConaughey. W drugim natomiast, niezwiązanym zupełnie fabularnie z poprzednim, zagrali Colin Farrell, Vince Vaughn, Taylor Kitsch i Rachel McAdams.

Dodaj komentarz

-->