Jessie Ware zaśpiewała na dachu Westfield Mokotów – relacja z koncertu

Z okazji rebrandingu Galerii Mokotów i jej dołączenia do międzynarodowej grupy Westfield, 29 września 2022 roku zaśpiewała niezwykła artystka – Jessie Ware.


W czwartkowy wieczór brytyjska piosenkarka Jessie Ware swoim głosem zahipnotyzowała licznie zgromadzoną publiczność. Jej muzyka subtelnie łączy pop, rock i R&B.

Publiczność już od pierwszych dźwięków dała się ponieść czarowi i charyzmie tej wielokrotnie nagradzanej gwiazdy, śpiewając i tańcząc w rytm jej największych przebojów. Mogliśmy usłyszeć m.in.: Wildest Moments, Kiss of Life, What’s Your Pleasure, Save a Kiss, a także najnowszego singla „Free Yourself”, zapowiadającego piąty studyjny album artystki. Jak powiedziała publiczności Jessie, koncert był pierwszym występem na dachu w jej karierze, i bardzo jej się to podobało.

– Już pierwsze wydarzenie, które organizujemy jako Westfield Mokotów okazało się spektakularne. Organizacja koncertu na dachu była nie lada wyzwaniem, ale efekt końcowy jest niezapomniany. Bardzo się cieszę, że świętowaliśmy rebranding z tak znakomitą gwiazdą jak Jessie Ware, w gronie naszych wspaniałych gości i klientów – powiedział Arnaud Burlin, Chief Operating Officer Central Europe Unibail-Rodamco-Westfield.

 

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->