Festiwal ON AIR już w ten weekend. Najlepsza muzyka na pożegnanie lata!

W najbliższy weekend 9 i 10 września rusza Festiwal ON AIR. Na lotnisku Bemowo w Warszawie usłyszymy największe muzyczne hity. Zapowiada się idealna impreza na pożegnanie lata, szczególnie, że line-up porywa do tańca.

ON AIR Festival cechuje nostalgia końca lata i radość ostatnich dni wakacyjnej beztroski. Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych – od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip-hop po muzykę eksperymentalną. Na festiwalowiczów czeka solidna dawka pozytywnej energii w otoczeniu neonów, dobrej muzyki i jedynej w swoim rodzaju atmosfery ostatnich dni wakacji.

 

Podczas wydarzenia usłyszymy takich Artystów, jak m.in.:  Tame Impala, The Kooks, Jamie xx, Jorja Smith, The Comet is Coming, Celeste, Faouzia, Röyksopp, Tash Sultana, Polo & Pan, Alexandra Savior, Artur Rojek, Ralph Kaminski, Kaśka Sochacka i inni.

On Air to połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Chcemy wykorzystać ostatnie słoneczne dni i wypełnić je muzycznym widowiskiem jakiego w Warszawie jeszcze nie było – podkreślają organizatorzy.

Oprócz doskonałej muzyki na uczestników czeka miasteczko festiwalowe. Nie zabraknie stref chilloutu, barów z orzeźwiającymi drinkami, foodtrucków z pysznym jedzeniem oraz mnóstwa innych atrakcji.


Bilety są dostępne na stronie festiwalu! 

Sprawdźcie więcej informacji na wydarzeniu. 

 

Zdjęcia: Materiały prasowe 

-->