Jennifer Lopez w najnowszej komedii romantycznej: „Wyjdź za mnie”

Do sieci trafił zwiastun filmu „Wyjdź za mnie”, który pojawi się na ekranach w Walentynki. Jennifer Lopez, wciela się w rolę charyzmatycznej gwiazdy pop Kat Valdez.

Po raz pierwszy robię film z muzyką od czasu Seleny, do tego filmu użyli głosu Seleny. To pierwszy raz, kiedy robię każdy aspekt muzyki i było to niesamowicie zabawne – mówi Jennifer Lopez.

Oprócz Lopez w filmie zobaczymy również Owena Wilsona, Malumę, Jimmy’ego Fallona, Jameelę Jamil oraz Sarah Silverstone. Premiera już na Walentynki 2022!

Fabuła komedii romantycznej

Jennifer Lopez wciela się w rolę charyzmatycznej gwiazdy pop Kat Valdez, która ma poślubić swojego ukochanego Bastiana podczas transmitowanego na żywo koncertu. Grany przez Malumę – Bastian również jest piosenkarzem, a para wspólnie wydała hit, bijący rekordy popularności „Wyjdź za mnie”. Przed ceremonią okazuje się, że Bastian zdradza Kat z jej z asystentką. Zdesperowana Kat zauważa w tłumie mężczyznę trzymającego baner z napisem „Wyjdź za mnie”! Decyduje się spontanicznie go poślubić. Jak zakończy się ta historia, przekonamy się już niedługo.

Istnieją różnice między Lopez a postacią. Oczywiście Jennifer ma dzieci, które są w jej życiu priorytetem. Kat była bardziej samotna i tak naprawdę nie miała związku w taki sam sposób, jak Jennifer…. Inną rzeczą, o której rozmawialiśmy w odniesieniu do Kat Valdez, była ogromna ilość energii, która pozwala na bycie artystką, która wiele daje od siebie – mówi reżyser Coiro.

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->