Flume już za moment w Warszawie. Wygraj bilet!

Po premierze w audycji „Hottest Record” w czerwcu br., prowadzonej przez Annie Mac w BBC Radio 1, Flume podzielił się swoim najnowszym singlem „Let You Know (feat. London Grammar)”, wydany przez Future Classic / Transgressive Records (UK). Ten kawałek pojawił się krótko po bardzo dobrze odebranym mixtape’a „This Is Flume” i ostatnim singlu „Friends (feat. Reo Cragun)”.

 

O powstaniu singla, Flume (prawdziwe nazwisko artysty – Harley Streten) opowiada: „Hannah i ja napisaliśmy „Let You Know” zeszłego lata. Byłem w podróży w Londynu, właściwie to ta sama podróż, na której pierwszy raz poznałem Slowthai. Długo czekałem na moment żeby stworzyć coś z Hannah i ten czas nadszedł bardzo naturalnie tamtego dnia w studiu.”

Hannah o współpracy: „Od lat staraliśmy się nagrać coś wspólnie, ale przez nasze harmonogramy nie mogliśmy się odpowiednio zgrać. Cieszę się, że w końcu nam się udało. Praca z Harleyem to zaszczyt, przesuwa granice muzyki elektronicznej jak nikt inny. On jest tym rodzajem artysty elektronicznego, którego muzyka będzie zawsze. Kocham tę piosenkę.”

Flume ogłosił daty nadchodzącej trasy po Wielkiej Brytanii i Europie, która odbędzie się w 11 miastach w październiku i listopadzie, włącznie z London O2 Academy Brixton – jako cześć obchodów piętnastej rocznicy Transgressive – i Manchester Mayfield Depot. W Warszawie będziemy mieć okazję posłuchać artysty 28 października na COS Torwar.

CHCESZ WYGRAĆ BILET NA FLUME? WPADAJ NA NASZEGO FACEBOOKA!

28 października, Warszawa, COS Torwar

Bilety do nabycia na www.livenation.pl

 

 

 

-->