Masz dosyć reklam? Oglądaj darmowe sowieckie filmy online

Jeśli denerwuje was mnóstwo reklam, wolne buforowanie filmów w sieci, bądź wysoka cena wypożyczenia, mamy dobrą wiadomość. Baza Soviet Movies Online to interesujący projekt zbierający dobre rosyjskie produkcje i udostępniający je za darmo. Możecie więc oglądać rosyjskie klasyki przy okazji ćwicząc język – każdy film opatrzony jest angielskimi napisami.

solaris

Baza filmów fantastycznych, zawiera sporo perełek takich jak: “The End of Eternity”, “Planet of the Storms” czy “The Space Voyage”. To dobra by zapoznać się z solidną dawką słowiańskiego science fiction.

O projekcie

Soviet Movies Online to projekt non-profit, który powstał dzięki entuzjastom kinematografii z okresu ZSRR. Jego założyciele nie zarabiają na stronie, mimo że muszą płacić za serwer. Zrezygnowali jednak z reklam, liczą jednak na wsparcie finansowe poprzez dowolne datki korzystających z bazy filmowej użytkowników.

kadr z filmu "Stalker"

kadr z filmu “Stalker”

Każdy film na stronie Sovietmoviesonline.com ma angielskie napisy i dostępny jest w jakości HD. Na stronie znajdziemy radzieckie komedie, dramaty, filmy przygodowe. Największą popularnością cieszą się jednak filmy science fiction. Co warto obejrzeć? Z pewnością “Podróż kosmiczną” z 1935 roku, “Straż dzienną” Timura Bekmambetova, słynne “Solaris”, “Stalkera” Tarkowskiego… Jest w czym wybierać!
Pełną listę znajdziecie tutaj.

372 komentarze

Dodaj komentarz

-->