Dom Hannibala Lectera będzie zamieniony w obiekt noclegowy!

Marzyliście kiedyś, żeby spędzić noc w domu jak z horroru? O ile podobno w Amityville można zwiedzać słynną piwnicę, to nie słyszeliśmy o tym, żeby wynajmowanie innych słynnych strasznych domów było powszechne.

Milczenie Owiec dom

Chris Rowan, nowojorski reżyser teatralny, kupił miesiąc temu dom, w którym kręcono słynne „Milczenie Owiec”. Teraz Rowan ogłosił, że zamierza przerobić dom na obiekt noclegowy. Podobno nie czeka go dużo pracy, bo dla podkręcenia atmosfery zmierza zachować oryginalny wystrój. Jedynym problemem okazać się mogą łazienki, bo w domu jest tylko jedna, podobno obiekt ma być możliwy do wynajmu dla co najmniej trzech lub czterech par. Co ciekawe w domu nie ma wyposażenia słynnej piwnicy, w której Lecter torturował swoje ofiary.

Jak w ogóle dom trafił na sprzedaż? Otóż wystawił go właściciel, który wiele lat temu udostępnił dom ekipie produkcyjnej. Sceny w domu kręcono raptem trzy dni. Tyle jednak wystarczyło, żeby miejsc obrosło prawdziwą legendą.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak dom wygląda w środku, to możecie to zrobić dzięki video, które udostępniła w sieci agencja nieruchomości zajmująca się tą sprawą. Chcielibyście spędzić tam noc?

-->