Uzdolnieni artyści poszerzają program Tauron Nowa Muzyka Katowice 2023

Podczas 18. edycji festiwalu pojawią się artyści z Danii, Ukrainy oraz Polski. Tauron Nowa Muzyka Katowice to już kultowe wydarzenie, które na stałe zapisało się w kalendarzu imprez muzycznych lata.

W tym sezonie Tauron Nowa Muzyka Katowice 2023 odbędzie się 8-11.2023 roku. Na scenie zobaczymy niezwykłe osobowości, które eksperymentują z różnymi gatunkami muzyki tanecznej. Podobnie jak w ostatnich latach, organizatorzy festiwalu z More Music Agency stawiają na różnorodność i bogactwo brzmień, podkreślając obecność i dokonania pań na światowej scenie muzycznej. W tym roku będą to nieprzeciętne postaci pochodzące z różnych krajów. Wszystkie wystąpią w oficjalnym klubie festiwalowym, jakim ponownie stanie się JAZAR Muchowiec. Kuratorem tamtejszej sceny jest Avtomat z kolektywu Ciężki Brokat.

Zapowiadają się ciekawe koncerty. Swój udział potwierdzili artyści: Aldona Relax, Anna Borsuk, Courtesy, Pupper DJ czy Themsel in Distress. Wciąż nie znamy pełnego składu festiwalowego. Kolejni artyści dołączą już niebawem. Karnety 2-dniowe i 3-dniowe są już w sprzedaży. Szczegółowy program znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.


Zdjęcia: Materiały prasowe 

 

-->