Chcielibyście pójść na randkę z Robertem Makłowiczem?

robert makłowicz

Zalando, wiodąca w Europie platforma modowa i lifestyle’owa łączy siły z Robertem Makłowiczem, jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce, podczas wyjątkowego wydarzenia online na facebookowym profilu marki. Klientki i klienci Zalando będą mieli możliwość wzięcia udziału w ‘randce’ i live cookingu z Robertem Makłowiczem. Wydarzenie wspierać będzie fundację Kosmos dla Dziewczynek, której starania mają na celu zmianę przestrzeni społecznej i polepszenie sytuacji młodych kobiet w Polsce.

Randka z Robertem Makłowiczem

Okres izolacji w domach może być trudny i wiele osób potrzebuje pozytywnych doświadczeń. Na to zapotrzebowanie odpowiada Zalando zapraszając do współpracy jedną z najbardziej pozytywnych osobowości medialnych w Polsce, która w ostatnim czasie stała się prawdziwą legendą. Robert Makłowicz to krytyk kulinarny, dziennikarz i youtuber, znany ze swoich programów kulinarno-podróżniczych, a ostatnio również bohater wielu memów, które codziennie poprawiały nam humor w ciągu ubiegłych miesięcy. Jego żywiołowa osobowość, pogoda ducha i ujmujący uśmiech sprawiły, że stał się najbardziej rozchwytywanym nazwiskiem w Polsce, popularnym zarówno wśród młodzieży jak i dla starszego pokolenia.
Zalando zaprosiło Roberta Makłowicza do współpracy, umożliwiając wspólne gotowanie na żywo i kontakt z tą niesamowitą osobowością. Dlatego też 23 kwietnia na facebookowej stronie marki Zalando odbędzie się live-cooking,  odczas którego pod okiem mistrza będzie można stworzyć wyjątkowy posiłek i posłuchać rad bezpośrednio od eksperta. Robert zaprasza do udziału w wydarzeniu szczególnie panie – życzenia na Dzień Kobiet na Facebooku Zalando nagrane przez Roberta i stanowiące pierwszy element kampanii, trafiły już do tysięcy osób bijąc rekordy popularności.

Poza wspaniałym przeżyciem, wydarzenie ma też drugi cel. Wspólnie z Robertem Zalando wesprze finansowo działania fundacji Kosmos dla Dziewczynek, która walczy o lepsze jutro dla najmłodszych. Wzmacnianie pozycji kobiet to wartość, która jest jednym z kluczowych założeń Zalando, a stworzenie przyjaznego środowiska dla tych najmłodszych to misja, która dla Kosmosu jest kluczowa. W wiosennej kampanii Zalando skupia się na wartościach, które powinny zostać z nami na dobre, a wspieranie kobiet jest jedną z nich.

Fundacja Kosmos dla Dziewczynek głęboko wierzy, że dziewczynki zmienią świat. Pokazuje im wszechświat możliwości, aby w przyszłości mogły zostać kim tylko chcą. Kosmos działa już cztery lata, aby zmieniać życie dziewczynek na lepsze i rozwiązywać problemy, z którymi borykają się dorastając. W ramach swoich działań fundacja wydaje magazyn “Kosmos dla dziewczynek” – pismo, które wzmacnia dziewczynki, pomaga im rozwijać różne umiejętności i zainteresowania. Pokazuje dziewczyny i kobiety z pasją i z misją, które mogą dawać mnóstwo inspiracji.
Live z Robertem Makłowiczem odbędzie się w piątek, 23. kwietnia o godzinie 19:00 na profilu Zalando na Facebooku. Podczas wydarzenia prowadzona będzie też zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji, więc każdy z gości będzie miał możliwość dodatkowego wsparcia Kosmosu. Lista zakupów niezbędnych do przygotowania posiłku z Robertem i wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Na live’ie Robertowi towarzyszyć będzie dziennikarka i krytyczka kulinarna Basia Starecka, która pomoże mu w przygotowaniach i wesprze w kontakcie z fanami.

Na piątkowe spotkanie z Robertem Makłowiczem przygotujcie:

Mleko kokosowe – 400ml 

Czosnek – 3 ząbki

Papryczki chili birds eye – 2 szt.

Trawa cytrynowa – jeden pęd

Liście limonki kaffir suszone – 5 szt.

Imbir – 50g

Czerwona pasta curry 30-40g

Papryka czerwona (najlepiej ramiro)

Mała zielona cukinia

Ananas (świeży)

Ryż jaśminowy – jeden woreczek

Cukier brązowy – 30g

limonka

Sos sojowy – 30ml 

pęczek kolendry – opcjonalnie

Więcej szczegółów w EVENCIE na FB

-->