CAVILLE – FREAKSHOW ONLINE

koncert online my name is new

W tym ciężkim okresie izolacji społecznej i walki z epidemią Caville podpisuje się zgodnie pod akcjami #zostańwdomu, #akcjaizolacja!

Caville koncert online

Mimo tego brakuje im żywego kontaktu z odbiorcami i wielu możliwości dzielenia się swoją muzyką, które byli zmuszeni przełożyć na przyszłość. Właśnie dlatego zdecydowali się pojawić online! Tu chcą się z Wami spotkać i spędzić wspólnie wtorkowy wieczór.
Nie obawiajcie się; koncert organizowany jest w odosobnieniu, z minimalną ilością osób!

Potańczcie z nimi w ciemnościach swoich domów przed ekranami komputerów / telefonów / tabletów i dołączając na stronie Caville na Facebooku do wydarzenia online, któremu patronuje Aktivist!

Oprócz koncertu zaplanowany został również krótki wywiad na temat stylu, oraz pokoncertowe Q&A – już dzisiaj wysyłajcie im swoje pytania w wiadomościach prywatnych, bądź w komentarzach pod postami na Instagramie i Facebooku Caville! Zespół będzie odpowiadać na wszystko, o co tylko będziecie chcieli zapytać podczas samej transmisji na żywo.

https://www.facebook.com/caville.band

LIVE STREAMING ZACZYNA SIĘ WE WTOREK 24 MARCA O 19:00!

Plan działania:
19:00 – Wywiad w ramach AKTIVIST / NOWE BRZMIENIE
19:15 – KONCERT
20:50 – Krótka przerwa, zbieranie pytań
21:00 – Q&A

Widzimy się! A tymczasem zapoznajcie się z dotychczasowymi singlami i klipem Caville wydanymi poprzez My Name Is New / Kayax.

CAVILLE to projekt, który powstał jesienią 2019 roku, zainicjowany potrzebą dzielenia się emocją, energią, przekazem i twórczością, która nie znajdowała już miejsca w jednej osobie. Jest to połączenie wyłaniającej się z mroku elektroniki z tanecznymi brzmieniami, a także liryczna próba zaprzyjaźnienia się z ciemniejszą stroną, która kryje się w każdym z nas.
Muzyka i teksty tworzone przez Toma Drogokupca to forma artystycznej zabawy łączącej w sobie wiele form pokazujących, że dzisiejsza twórczość to nie tylko określone schematy.
 
Zespół zadebiutował pod projektem My Name Is New wytwórni Kayax.
Debiutancki album Caville, “Freakshow”, ujrzy światło dzienne jesienią 2020 roku.
 
Caville to Tom Drogokupiec (muzyka / teksty / wokal / syntezatory) i Wojtek Dorobisz (perkusja)

218 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->