Będzie telewizyjny sequel “Raportu Mniejszości”

Właśnie sobie uświadomiłem, że nie obejrzałem nigdy “Raportu Mniejszości” do końca. Gdy po raz pierwszy leciał na TVNie (albo Polsacie) moja mam kazała mi iść spać na jakieś 15 minut przed końcem filmu. Nie wiem dlaczego dostałem taki rozkaz, ale nie mogłem się pogodzić z tym przez długi czas i teraz to uczucie, że coś przegapiłem w życiu do mnie wróciło. Dla tych, którzy być może nie wiedzą o “Raporcie” nic szybko wyjaśnię o czym był film. Tom Cruise był członkiem specjalnego policyjnego departamentu, które zadaniem było przeciwdziałanie zbrodniom zanim do nich doszło. Było to możliwe dzięki “Precogom” – stworzeniom, który były w stanie przewidywać przyszłość.

Jak się okazuje fakt, że film wyszedł 12 lat temu nie powstrzymał właścicieli telewizji Fox, aby wrócić do projektu. Historia w Foxie będzie działa się 10 lat po wydarzeniach z filmu i skupi się na byłej pani “precog” i jej próbie prowadzenia normalnego życia w futurystycznej przyszłości.

Tom Cruise nie będzie oczywiście częścią projektu, nie wiadomo czy Steven Spielberg będzie maczał w nim palce choćby jako producent.

Dodaj komentarz

-->