Alvaro Soler na dwóch koncertach w Polsce

alvaro soler koncert

Autor hitów „Magia”, „Sofia”, „La Cintura” czy „El Mismo Sol” powróci do Polski na dwa koncerty w 2022 roku.

Alvaro Soler koncerty w Polsce

Alvaro Soler wystąpi 16 marca 2022 w COS Torwar (Warszawa) i 18 marca 2022 w TAURON Arenie Kraków. Otwarta sprzedaż biletów na koncerty rusza 24 kwietnia, a dzień wcześniej wejściówki będą mogli zakupić członkowie AlterKlubu oraz posiadacze voucherów do AlterSklepu.

Alvaro Soler ma na koncie takie hity jak „El Mismo Sol” czy „La Cintura” oraz dwa albumy studyjne: „Eterno Agosto” z 2015 i „Mar de Colores” z 2018. Artysta jest muzykiem z niepohamowanym apetytem na życie: – Życie jest krótkie. I powinno przynosić radość. Izolacja zmusiła nas do ponownego odkrycia samych siebie i skupieniu się na magii w najmniejszych aspektach naszej egzystencji. Na przykład, by bardziej doceniać rodziców czy oglądanie zachodu słońca z kafejki na rogu. Pomijając wszelkie zmartwienia, poczułem w tym dziwnym czasie niesamowitą solidarność wśród zupełnie obcych ludzi. Dlatego też pandemia sprawiła, że jeszcze bardziej zapragnąłem zaprezentować światu premierowy materiał. Muzyka daje nadzieję i pomaga zachować wiarę w lepsze jutro.

Artysta wciąż uważa, że życie należy celebrować, najlepiej muzyką przynoszącą nadzieję. A propos nadziei, słuchając utworu „Magia” można uwierzyć, że następne miesiące przyniosą wyczekiwane ukojenie. A 2022 rok – ponowne spotkanie z koncertową energią Alvaro w Polsce.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Alvaro Soler (@alvarosolermusic)

-->