Nowy singiel od Niebieskiego Labelu!

norbert wronka niewinny

18 marca oficjalnie wystartował Niebieski Label – niezależna wytwórnia dla młodych, debiutujących artystów. Wraz z oficjalnym otwarciem mogliśmy usłyszeć singiel Natalii Wawrzyńczyk pt. “Przebiśniegi”. Dzisiaj wytwórnia prezentuje repertuar kolejnego młodego, uzdolnionego artysty. W sieci pojawił się singiel i intrygujący teledysk do pierwszego, oficjalnego singla Norberta Wronki. Posłuchaj i obejrzyj klip!

„Niewinny” Norbert Wronka

Utwór „Niewinny” to muzyczna opowieść o jednostce, która jest w stałym konflikcie z własnymi uczuciami, których doświadcza każdego dnia. Podmiot liryczny chce odrzucić fałszywe role, który każdy z nas odgrywa na codzień, chce być sobą i nie kierować się głosem tłumu. To historia ogromnego strachu – przed tym, co było kiedyś i co czeka nas w przyszłości. Singiel to manifest przeciwko sztuczności i przybieraniu póz, a także nawoływanie do bycia blisko otaczającej nas rzeczywistości. – mówi Norbert Wronka

Norbert Wronka swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczął blisko 8 lat temu, gdy przyszedł na pierwsze lekcje wokalu. Muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat. W 2017 roku ukończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu, ale w swojej instrumentalnej karierze grał też między innymi na saksofonie i puzonie. To laureat wielu festiwali, zarówno tych polskich, jak i tych zagranicznych. W listopadzie ubiegłego roku Norbert pojawił się w jednym z odcinków Szansy na Sukces razem z zespołem IRA. Prężnie działa również na swoim koncie na TikToku, gdzie obserwuje go już ponad 120 tysięcy użytkowników. „Niewinny” to pierwszy oficjalny utwór artysty, który rozpoczyna nowy rozdział w jego muzycznej karierze.

-->