AKTIVIST 214, czyli czy lepiej nie będzie?

Aktivist 214 on-line

Lepiej już nie będzie. Niewiele haseł oddaje lepiej moje nastawienie do życia. Nie jest to specjalnie dobrze widziana postawa, ale cóż zrobić.

Tym bardziej bawi ono wyeksponowane na okładce poczytnego magazynu o rozrywkowym życiu miasta. I w dodatku wcale nie ja je tam umieściłam, tylko Bolesław Chromry, który ku naszej wielkiej radości zgodził się przygotować noworoczną okładkę „Aktivista” oraz – uwaga uwaga – specjalny kalendarz na dziewięć miesięcy. „Jak ciąża i rok akademicki” – tłumaczy. Może być też tak, że więcej się nie zmieściło. Ale kto by się tym przejmował, może i tak nie będzie października, bo katastrofa klimatyczna nastąpi szybciej niż przewidują najbardziej pesymistyczni z piewców nadchodzącego końca świata?

KALENDARZ ŚCIĄGNIECIE TU 

Ale dość tych kasandrycznych utyskiwań. W nowy rok staramy się wejść na wesoło – Michał Sufin i Bartek Młynarski z Klubu Komediowego podsumowują mijające 12 miesięcy. Jest śmiesznie.

Potem trochę mniej, bo w rozmowie z Natalią Przybysz pojawiają się znów wątki klimatycznej katastrofy. Natalia ma jednak receptę na radzenie sobie z paniką i globalnym ociepleniem. Sprawdźcie.

Nie omińcie też tegorocznego zestawienia nowych twarzy – czyli postaci, które mogą w najbliższym czasie sporo namieszać w waszych życiach, głowach i sercach. Piszemy też o fajnych pomysłach na prezenty, nie tylko świąteczne.

Wszystkiego dobrego!

CZYTAJCIE AKTIVISTA 214 ONLINE lub POBIERAJCIE GO NA SWÓJ KOMPUTER

268 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->